Як задекорувати старі двері. Як оформити вхідну залізні двері.

В даний час знайти і поставити в квартирі нові двері замість старих нескладно - такий товар є в будь-якому магазині будматеріалів і масі столярних майстерень. І все ж багато людей намагаються їх не замінити, а оновити, із задоволенням беручи участь у творчому процесі по створенню креативної речі. Якщо така думка відвідала і вас, фантазуйте і пробуйте, можливо, ви відкриєте для себе новий цікавий світ.
Інструкція
1
Щоб змінити зовнішній вигляд вашої двері , вам доведеться освоїти деякі навички роботи з деревом, плитами, склом і т.д., в залежності від того, з чого була зроблена ваша двері. Але спочатку подумайте, в якому стилі ви хочете її оформити, адже вона повинна гармоніювати з інтер'єром приміщення.
2
Якщо мова йде про вхідний двері , то із зовнішнього боку її можна пофарбувати, покрити лаком, обшити ламінатом, пластиком, оббити штучною шкірою, дермантин або тонкими дерев'яними рейками. З рейок різної довжини можна викласти гарний візерунок, який буде виглядати незвично на тлі інших, більш нудних, дверей у вашому під'їзді. Але для цього слід постаратися такий узор придумати і зібрати. Планки можна посадити на рідкі цвяхи або акуратно прибити гвоздиками. Якщо є бажання, можете пошукати і готову фурнітуру - різьблені деталі (або навіть ковані з металу), якими ви також можете декорувати свої двері.
3
Внутрішню сторону двері можна також пофарбувати, обшити яким-небудь матеріалом, обклеїти самоклейкой, фотошпалерами або флізеліновимі шпалерами. Інші види шпалер на двері клеїти небажано, оскільки вони не такі зносостійкі і схильні до різних механічних пошкоджень. Перед фарбуванням або обклеюванням двері ретельно очистіть від старої фарби, вирівняйте наждачним папером, зашпаклюйте тріщини та інші ушкодження, якщо вони є, і прогрунтуйте поверхню.
4
Прикрасити стару вхідні двері можна так: скласти і приклеїти візерунок зі шпону; вирізати трафарет з візерунком і нанести малюнок фарбою; повісити гірлянду або вінок зі штучних ялинових гілок, квітів, бантиків, сердечок, підвісок; прикріпити оберіг з берести або алюмінієві трубочки, що видають мелодійний дзвін.
5
міжкімнатні двері теж можна задекорувати самими різними способами. Прикрасьте її мозаїкою з шпони.
6
Прикріпіть гнучке пластикове дзеркало, а на нього - готові різьблені деталі.
7
Намалюйте візерунки на двері за допомогою трафарету та аерозолю.
8
Замовте у художника який-небудь дорогий вашому серцю пейзаж або вид, а край картини- двері оформите багетом.
9
Пофарбуйте двері в бажаний колір-основу, покрийте її клеєм, а потім сусальним золотом. Коли клей висохне, приберіть зайве золото і покрийте поверхню лаком.
10
Зробіть двері в стилі вінтаж. Для цього зберіть різні шматочки - скло, дзеркало, оскільки плитки, раковини, плоскі камінчики та ін. Наклейте це все хаотично на двері і покрийте лаком.
11
заламініруйте сімейні фотографії, цікаві види міста, пейзажі та ін. Пофарбуйте двері в основний тон; потім намалюйте прямокутники іншими відтінками, в які прикріпіть свої фото. Зверху все покрийте лаком.
12
Якщо ваша міжкімнатні двері має скло, можна замінити його матовим, димчастим, візерунчастим або зробити вітраж - псевдо- чи навіть справжній, зі скла з фацетом. На скло нанесіть принти у вигляді старих живописних полотен або гравюр. А ще замість одного скла спробуйте вставити у ваші двері два тонких, а між ними прокласти красиву тканину або мереживні серветки, куплені або власноруч пов'язані.
13
Все те, що ви робите, повинно виконуватися дуже акуратно, поєднуватися за кольором і стилю з вашою кімнатою і її обстановкою. Добре також, якщо у вашому виробі будуть присутні почуття міри і художній смак. Пам'ятайте: щоб довести до розуму старі двері, вам доведеться витратити чимало часу, сил і коштів.
У квартирі всі двері зазвичай виконані в одному стилі. Але зараз багато хто воліє ділити свій будинок на функціональні зони, виконані в різних стилях і колірній гамі. Тому питання оформлення дверей в цьому світлі набуває особливої актуальності. Для підкреслення меж зон використовують часто двері, оформлені по-різному. Хоча однакові міжкімнатні двері надають всій квартирі якусь спільність. Загалом, вирішуйте самі.
Інструкція
1
Шпалери. В оформленні дверей є такий спосіб, як дизайнерська «обманка». Він досить легко здійснимо. Оклейте ваші двері шпалерами під колір стіни, зробивши двері практично непомітною. Так ви досягнете візуального збільшення кімнатного простору.
2
Скло, вітражі. Ще одна дизайнерська ідея полягає в перетворенні дверей шляхом розміщення на них скляних вітражів. Зазвичай рекомендують вітражі з матового і непрозорого скла. Однак, вітражі з кольорового скляної мозаїки виглядають у багато разів привабливіше, надаючи приміщенню якусь «райдужність», а також урочистість. Крім експериментування з матеріалом дверей, можна попрацювати також і над їх формою.
3
Кардинально змінити вигляд двері вам допоможе її обробка дорогими панелями. Перетворити сталеві двері легко за допомогою порошкової фарби або обробки пластиком. Двері попроще можна оформити вінілової шкірою. Виглядає непогано, але володіє дуже низькою стійкістю до зовнішніх чинників. Домашні тварини з легкістю подряпають такий матеріал.
4
Дерев'яні двері можуть бути оброблені тонуючим або безбарвним лаком, який може злегка змінити відтінок матеріалу. Акрилові водно-дисперсійні лаки підвищують стійкість дерев'яних виробів до зносу.
5
Тут були розглянуті лише кілька прийомів використання в оформленні дверей дизайн-декору. Скористайтеся даними радами або, якщо хочете, дайте свободу польоту своєї фантазії. Пам'ятайте, навіть одна єдина двері може змінити інтер'єр всього будинку.