Як відправити безкоштовне повідомлення з інтернету на телефон. повідомлення на телефон через інтернет.

Що робити, якщо необхідно терміново відправити СМС- повідомлення , а на балансі телефону пусто? В цьому випадку безкоштовне повідомлення можна послати за допомогою інтернету . Спосіб відправки залежить від вашого мобільного оператора або наявності спеціального програмного забезпечення.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт оператора МТС за посиланням http://www.mts.ru/. Виберіть розділ «Приватним клієнтам» і клацніть по посиланню «Повідомлення». Виберіть пункт «SMS» і у вікні, знайдіть функцію «Відправлення SMS/MMS з сайту». Вкажіть ваш номер телефону і номер телефону одержувача, після чого введіть текст повідомлення і натисніть кнопку «Далі». Підтвердіть відправку СМС і отримаєте підтвердження про доставку. Даний сервіс, проте, доступний тільки для абонентів МТС, тому якщо у вас з одержувачем різні оператори, необхідно вибрати інший спосіб відправки.
2
Перейдіть по посиланню http://www.megafon.ru на офіційний сайт оператора МегаФон. Під банером послуг компанії є перелік найбільш популярних сервісів, серед яких виберіть пункт «Відправити SMS». Введіть номер телефону абонента і текст повідомлення, заповніть перевірочне поле і натисніть кнопку «Відправити». Є також можливість встановити час доставки.
3
Відкрийте посиланню http://www.beeline.ru/, щоб потрапити на сайт оператора Білайн. Для відправки СМС-повідомлення необхідно вибрати відповідний розділ в самій нижній панелі інструментів. Заповніть дані телефону одержувача, введіть текст повідомлення і код з картинки і відправте повідомлення .
4
Запустіть браузер і вставте в адресний рядок посилання http://skylink.ru/на сайт оператора Skylink. Для відправки СМС-повідомлення натисніть на бічній панелі на відповідну функцію. Введіть контрольний код, вкажіть номер одержувача і наберіть текст повідомлення. Натисніть кнопку «Відправити SMS».
5
Скористайтеся програмами для спілкування і відправки СМС-повідомлень. Дана послуга доступна для користувачів «Майл.Агента», ICQ або Skype. При цьому обов'язково необхідно, щоб в настройках контакту був вказаний і підтверджений мобільний телефон.