Як лікувати невралгію лицьового нерва. Як лікувати невралгію трійчастого нерва.

Частина особового нерва розташовується у вузькому каналі скроневої кістки. Через переохолодження або вірусної інфекції може відбутися порушення кровопостачання нерва на цій ділянці. Це призводить до його набряку і розладу функцій, настає параліч мімічних м'язів обличчя.
Інструкція
1
При невралгії лицьового нерва на стороні поразки відбуваються зміни: згладжується носогубная складка, перестає закриватися повіку і обмежується обсяг рухів лицьових м'язів. Може приєднатися слюно- і сльозотеча. Лікування потрібно починати негайно, інакше може статися необоротна загибель частини нервових волокон. Якщо з'явився біль позаду вуха і асиметрія особи, негайно зверніться до невропатолога.
2
Лікар призначить медикаментозну терапію. В комплексному лікуванні застосовують протисудомні препарати, міорелаксанти, анальгетики, кортикостероїди, судинорозширювальні засоби і електростимуляцію лицьових м'язів. Для підвищення ефективності лікування додатково призначають курс голкорефлексотерапії і точкового масажу. Ці процедури починають в гострому періоді, через кілька днів від початку захворювання. Перший курс складається з 10-15 сеансів, при необхідності через 2 тижні його повторюють.
3
Складовою частиною терапії є точковий масаж і лікувальна фізкультура. Вправи виконуються 3 рази на день на протязі всього періоду лікування захворювання. Методика зводиться до попеременному скороченню мімічної мускулатури - наморщивание чола, нахмуріваніе брів, випинання губ у вигляді трубочки, втягування і надування щік, роздування ніздрів. Кожен рух виконується по 10 разів. Крім таких вправ, проводять гімнастику артикуляції - вимова звуків за участю мімічної мускулатури.
4
Через місяць після початку захворювання до комплексу терапії додають грязелікування. Проводять 10-15 грязьових аплікацій, якщо не виникла стійка контрактура м'язів обличчя. У ряді випадків проводять мікрохірургічне відновлення ураженої ділянки лицевого нерва .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KMcyxdp0L0c
Зверніть увагу
Лікування невралгії народними методами. Підступні наше літо і рання осінь. На сонечку, та там, де немає вітру, начебто і тепло, і навіть жарко, а трохи потрапиш в тінь - вже й вітерцем холодним потягнуло, і ніби як прохолодно без теплого одягу. Невралгію лікують так. Приймають гарячу ванну.
Корисна порада
Тому слід звернутися до лікаря для встановлення причини болю, постановки точного діагнозу, призначення правильного лікування, що враховує безліч факторів. В основному воно включатиме в себе прийом протизапальних, знеболюючих препаратів, проведенні лікувальних фізіотерапевтичних процедур. Як лікувати невралгію в домашніх умовах?