Як змити побілку.

Побілка сьогодні все рідше використовується в ремонті квартир чи інших приміщень. Найчастіше побілку застосовують при косметичному ремонті під'їздів або нежитлових приміщень виробничого призначення (цехів, складів і так далі).

Причин від відмови від цього виду внутрішньої обробки безліч. Але найголовнішим з них став той факт, що від вапна безліч побічної роботи, яка вимагає ретельного прибирання, а також те, що після обробки вапном на поверхню довгий час не можна буде клеїти шпалери або фарбувати будь-яким видом краскі.Ізвесть, при всій своїй незручність, досить практичний матеріал, як відомо вона дуже дешева, порівняно з іншими матеріалами, легко наноситься на поверхню стін або стелі і, головне, з її допомогою можна легко приховати явні дефекти, в основному нерівності фарбується поверхності.Прежде ніж покривати раніше побілені поверхню іншим матеріалом (фарбувати або обклеювати шпалерами), необхідно ретельно очистити побілку по всьому периметру робочої поверхності.Для того щоб видалити побілку, особливо стару, досить багато способов.Перечіслім найбільш дієві з ніх.Для великого шару побілки необхідно ретельно змочити стіну або стелю за допомогою пульверизатора. Після того, як основна частина добре намокне, видаліть її за допомогою скребка. Краще буде, якщо в процесі очищення ви будете продовжувати мочити поверхню. Для досягнення максимально якісного результату видаліть залишки вапна за допомогою жорстко шпателя.Смить побілку звичайною щіткою або ганчіркою зазвичай не вдається, це можна зробити тільки при дуже тонкому шарі вапна, яка була нанесена порівняно недавно.Чтоби уникнути зайвої роботи, пов'язаної із збиранням підлоги або меблів , заздалегідь застелите всю можливу поверхню, крім цього, можна підтримувати шматок фанери або іншої піддон для того, щоб зчищати вапно не потрапляла на пол.После очищення основної маси необхідно змити побілку великий губкою. Використовуйте губку великого розміру, це дозволить мінімізувати число проведених операцій. Для кращого ефекту частіше промивайте губку в воде.Для того щоб зняти побілку з підлоги або іншої поверхні (у разі потрапляння вапна на меблі або стать), необхідно кілька разів промити все великою кількістю води з додаванням соняшникової олії. Це дозволить скоротити час на прибирання помещенія.Сформуліруем основні правила і секрети для проведення робіт.

  1. Змочіть широким пензлем верхній шар вапна, шпателем прибирайте вапно шар за шаром. Цей спосіб виключає наявність пилу, але доставить вам безліч клопоту з прибиранням розмоклому бруду.
  2. Товстий шар вапна можна видаляти шпаклівкою без розмочування. При цьому ви отримаєте достатню кількість пилу, але зможете досить швидко дістатися до основного шару шпаклівки. Після проведення цієї процедури ретельно змийте залишки вапна мильною водою.
  3. Обов'язково затріть нижній шар шпаклівки для досягнення кращого результату. Залишилася вапно може принести вам безліч клопотів. У тому числі нерівномірною розподіл фарби або погана якість наклеєних шпалер.

Сучасні господині відмовляються від традиційної вапна, але вони забувають про те, що вона сприяє деякій дезінфекції стін, знищенню комах і приховує навіть суттєві нерівності .Возможно, тому вапно продовжують використовувати в проведенні масштабних ремонтних робіт. Хоча все більше число магазинів та спеціалізованих точок з продажу будівельних матеріалів відмовляються від реалізації вапна в зв'язку з низьким попитом і загальним погіршенням якості цього оздоблювального матеріалу.

На сьогоднішній день в якості обробки стелі і стін житлових і офісних приміщень все рідше і рідше застосовується побілка, найчастіше крейда замінюється більш сучасними засобами, такими, наприклад, як фарба. Однак при обробці стін і стель громадських майданчиків під'їздів, місць, де розташовуються сходи для загального користування або виробничих приміщень крейда все ще застосовується і навряд чи буде замінений на більш дорогі будівельні матеріали.
Інструкція
1
Підготуйте кімнату для робіт. Для цього Растеліть по всьому периметру підлоги поліетиленову плівку і покладіть на неї газети. Візьміть відро з теплою водою і валик на великій ручці або широку кисть.
2
промочити ретельно всі стіни і стеля, не пропускаючи ділянки. Для цього опускайте валик або кисть у воду і проводите ними по оброблюваних поверхонь. При цьому, виробляючи такі роботи, частіше міняйте воду у відрі. Крім валика і кисті можна так само використовувати спеціальний пульверизатор.
3
Візьміть скребок і почніть видаляти крейда, зіскрібаючи його в тих місцях, де він найбільш промочити. В процесі очищення не припиняйте роботи по намочування. Найкраще, коли одна людина завдає воду на стіни і стеля, а другий соскребает старий крейда.
4
Після того як верхній шар вапна знято, візьміть жорсткий шпатель і видаліть залишки крейди, де вони є.
5
Допомогти щітку, губку або будь-яку ганчірку великого розміру в теплій воді і протріть поверхню стелі або стін після зняття побілки. При цьому губку не слід викручувати, ганчірка повинна бути рясно просякнута водою. Частіше міняйте воду, вона повинна бути відносно чистою, щоб не бруднити поверхню.
Зверніть увагу
Причин для відмови від побілки як матеріал внутрішньої обробки приміщення може бути багато, однак найбільш важливою є те, що, доторкнувшись до таких стін, ви не тільки забрудниться самі, а й приведете в непридатність свій одяг, крім цього на поверхню, де використовується крейда, ви не зможете приклеїти шпалери без зняття попереднього шару або застосувати фарбу.
Корисна порада
У випадку, якщо при змиванні вапно потрапила на дерев'яну підлогу, необхідно приготувати розчин з води з додаванням кількох грамів соняшникової олії і протерти таким розчином місця забруднення.