Як навчитися танцювати drum'n'bass.

На початку 90-х рр. з'явилося нове музичне напрям Drum аnd bаss, яке мало ламані ритми. Під них і виконувався танець драм. Однак навчитися танцювати під таку музику виходило далеко не у всіх. Цей новий танець вбирав в себе багато елементів інших танців: брейк-біту, хіп-хопу і хард-степа. Деякі танці, включали в себе якихось елементів більше, якихось менше. Стало з'являтися багато драм стилів, основне їх відмінність спостерігається в русі ніг. Вуличний танець drum'n'bass знову входить в моду. Сьогодні ми і будемо вчитися його танцювати. Дотримуйтесь нашої покрокової інструкції.
Інструкція
1
Виберіть відповідний одяг для танцю. Краще виконувати танець у зручних кедах або кросівках на рівній підошві без платформи. Для цього танцю найкраще підходять вільні брюки, джинси, та й будь-які інші штани, головне, щоб вони не сковували рухів.
2
Зверніть увагу на ноги, адже в цьому танці вони головні. Всі будуть дивитися на те, як ви виконуєте «фінти» ногами.
3
Разучите основу танцю, вона називається «bаsiс». Полягає же ця основа в чергуванні: носок - п'ята, носок - п'ята.
4
Вивчіть техніку: почергові махи вперед в обидві сторони, а потім схрещування ніг.
5
Зверніть увагу на розвороти, це важливий елемент танцю. Розвороти бувають різні: просто розворот, полуразворот на п'ятах або шкарпетках. Іноді розвороти відбуваються і в повітрі. Є й найбільш складна техніка. До неї відносяться повороти на 180 і 360, а іноді і більше число градусів.
6
Слідкуйте за кутом, під яким нога в танці встає на підлогу. Цей кут повинен бути обов'язково рівним і правильним.
7
Дотримуйтесь швидкість танцю. Визначальним елементом музики є брейкбіт. Під час його звучання вам потрібно ударяти п'ятою об підлогу.
8
Не перестарайтеся з силою виконання танцю. І зверніть увагу на те, як ви здійснюєте відскік при переході «носок - п'ятка».
9
Знайдіть відеоуроки танцю drum'n'bass в інтернеті. Там є і навчальні відеоматеріали, спеціально для новачків. Коли навчитеся базовим рухам, спробуйте з'єднати їх в танець.
10
Запишіться в танцювальну студію, там обов'язково знайдеться програма цього танцю. Бажаємо удачі!