Як відновити програвач Windows Media. Як відновити програму програвач.

Досить часто трапляється ситуація, коли після чергового оновлення системи або установки якихось додатків перестають коректно працювати ті чи інші програми - наприклад, програвач Windows Media. В цьому випадку його можна спробувати відновити.
Інструкція
1
Спочатку перевірте, чи включено у вас відновлення системи. Натисніть правою кнопкою мишки значок «Мій комп'ютер» на робочому столі, виберіть "Властивості". У вікні, виберіть вкладку «Відновлення системи». Якщо в рядку «Вимкнути відновлення системи на всіх дисках» не поставлена пташка, все в порядку, ви можете запустити процедуру відновлення.
2
Відкрийте: «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Службові» - «Відновлення системи». У вікні, повинен бути відзначений пункт «Відновлення попереднього стану комп'ютера». Натисніть «Далі», в новому вікні виберіть в календарі день, відзначений жирним шрифтом - саме станом на цей день можна спробувати відновити систему. Знову натисніть «Далі», прочитайте попередження і запустіть відновлення.
3
Слід знати, що описане вище відновлення допомагає далеко не завжди, в багатьох випадках відкотити систему в робочий стан не вдається. В цьому випадку спробуйте перевстановити непрацюючі компоненти. Відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Установка та видалення програм». Виберіть пункт «Установка компонентів Windows». У вікні, знайдіть рядок «Програвач Windows Media» і зніміть з неї пташку. Натисніть «Далі», програвач буде видалено. Перезавантажте комп'ютер.
4
Тепер заново встановіть Windows Media. Знову відкрийте установку компонентів Windows і поставте галочку навпроти рядка «Програвач Windows Media», натисніть «Далі». Спробуйте програти музичний файл - програвач повинен працювати.
5
В тому випадку, якщо збій серйозний, і відновити програвач не вдалося, слід встановити його знову. Для цього потрібно інсталяційний файл, знайдіть найсвіжішу версію програвача. Запустіть інсталяційний файл і дотримуйтеся що з'являються. Якщо у вас ліцензійна ОС, ніяких складнощів виникнути не повинно. При використанні неліцензійної Windows при установці можуть виникнути проблеми, оскільки установник перевірять достовірність ОС. В цьому випадку замініть операційну систему ліцензійної або використовуйте інші програвачі - наприклад, Winamp.