Як прибрати жирний курсор.

В англомовних країнах для назви мітки, що вказує позицію введення наступного символу в текстових та інших редакторах, використовують слово caret, а покажчик, керований за допомогою миші, позначають словом pointer. Однак російськомовні користувачі комп'ютерів для позначення обох цих покажчиків застосовують єдине слово - « курсор ». Одним з параметрів того з курсор ов, що вказує місце введення чергового текстового символу, є його ширина («жирність»).
Інструкція
1
У багатьох програмах передбачено можливість включити той вид курсор а, який використовувався в моніторах з дуже маленьким числом точок дозволу на одиницю площі екрану. Ця обмеженість можливостей монітора змушувала відображати курсор у вигляді широкого прямокутника, щоб зробити його більш помітним. Як правило, в абсолютній більшості додатків, де можна задіяти цей вид курсор а, для перемикання між його стандартної і прямокутної формами використовується одна і та ж «гаряча клавіша» - натисніть клавішу Insert, і курсор введення прийме свій звичайний вигляд.
2
Якщо в комп'ютері задіяна одна з опцій «спеціальних можливостей» операційної системи, яка збільшує розмір курсор а для більш зручної роботи людей зі зниженим зором, то повернути нормальний вигляд можна, скориставшись панеллю керування ОС . Натисніть клавішу Win і в головному меню виберіть пункт «Панель управління». У вікні цього компонента відшукайте і активуйте розділ «Центр спеціальних можливостей», а в ньому клікніть посилання «Полегшення роботи з мишею». У таблиці «Покажчики миші» відкрилася сторінки поставте позначку навпроти стандартного варіанту уявлення курсор ов введення і покажчика миші - він стоїть першим у списку і позначений написом «Звичайний білий». Потім натисніть кнопку OK, і зроблене в налаштуваннях ОС зміна вступить в силу.
3
Можна внести потрібну поправку безпосередньо в системний реєстр Windows - наприклад, якщо ширина курсор а була змінена за допомогою якого-небудь «твікера», скористатися яким тепер немає можливості. Щоб зробити це, запустіть редактор реєстру - натисніть клавіші Ctrl + R, введіть команду regedit і клацніть кнопку OK. Після запуску програми натисніть клавішу F3 - так ви викличте діалог пошуку в реєстрі. Введіть назву ключа, який задає ширину курсор а введення - CaretWidth. Клацніть по кнопці OK і дочекайтеся закінчення процедури пошуку (на неї може піти кілька десятків секунд). Знайдену редактором рядок в реєстрі клацніть правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Змінити». У полі «Значення» відкрилася форми вкажіть влаштовує вас ширину курсор а в пікселах (мінімально допустиме значення - одиниця). Потім натисніть кнопку OK і закрийте редактор реєстру.