Як перейменувати логічний диск.

У будь-якого комп'ютера або ноутбука мається жорсткий диск - головне місце зберігання інформації. Зазвичай доступна пам'ять розділена на ділянки, їх також називають логічні диск і чи розділи. Операційна система привласнює цим диск ам букви англійського алфавіту, а також мітку-назва, вони виводяться у вікні «Мій комп'ютер». Іноді зручно перейменувати логічний диск так, щоб мітка збігалася з інформацією, що зберігається на цьому розділі.
Інструкція
1
Відкрийте системну папку «Мій комп'ютер». Для цього двічі клацніть лівою кнопкою миші по значку на робочому столі. Якщо у вас встановлена операційна система Windows 7 або Vista, цей значок буде підписаний просто «Комп'ютер». Відкриється вікно з переліком ваших логічних диск ів. За замовчуванням розділи будуть підписані так: «Новий том (С :)».
2
Клацніть правою кнопкою по іконі того диск а, який ви хочете назвати по-своєму. З'явиться контекстне меню дій і операцій. Знайдіть у ньому строчку «Властивості». Натисніть лівою кнопкою миші на цьому пункті і ви побачите вікно з декількома закладками. Перемикати закладки не потрібно, за замовчуванням запускається потрібний розділ під назвою «Загальні». У верхній частині вікна, прямо під списком закладок, ви побачите порожню рядок. Як варіант, в цьому рядку вже може бути записано назву або мітка логічного диск а.
3
Введіть у порожнє поле стару назву, вважаєте за потрібне. Допускається використання англійських і російських букв, цифр, пропусків і деяких символів. Знак питання, зірочка і багато інших спеціальні символи не підходять для назв розділів. Краще всього не використовувати ніяких значків в імені. Коли закінчите, натисніть кнопку «Застосувати» в нижньому лівому куті вікна, а потім кнопку ОК. Це необхідно для того, щоб система зберегла і успішно перейменувала логічний диск .
4
Врахуйте, що всі дії з мітками розділів потрібно виробляти під обліковим записом адміністратора. Користувач з правами «Гість» взагалі не зможе відкрити вікно властивостей логічного диск а. Якщо обліковий запис має рівень доступу «Користувач», тоді при спробі перейменувати логічний диск з'явиться діалог із запитом пароля адміністратора. Введіть правильний пароль. Тільки після цього ви зможете задати нове ім'я для розділу. Нові мітки диск ов ніяк не впливають на роботу операційної системи і на ваші дані, так що сміливо перейменовуйте їх на свій розсуд.
Сучасний Стамбул - найбільший турецький місто, відомий своїми культурними пам'ятками. Розташоване місто по обидві сторони від протоки Босфор, одразу на двох континентах. За багатовікову історію Стамбул, що називався раніше Константинополем, не раз ставав центром світових подій.

Розквіт Константинополя

Перші поселення, виявлені археологами на території Стамбула, відносяться до неолітичних часів. Минуло кілька тисячоліть, і вже в VII столітті до нашої ери тут з'явилися колоністи, яких залучило географічне положення цієї місцевості, зручне з точки зорі торгівлі. Так виникло місто Візантій, який протягом декількох століть вважався одним з найбагатших і процвітаючих міст світу. Один час місто перебувало під впливом перської держави, потім не раз переходив під владу грецьких міст-держав.
Військовий стан Візантія усталилося після договору з Римом, укладеного в середині другого століття до нової ери. Незабаром місто увійшло до складу земель, що належали Римській імперії.
Енергійний і діяльний імператор Костянтин, прозваний Великим, прийняв рішення перенести столицю імперії на схід. Вибір припав на Візантій. У місті розгорнулося масштабне будівництво. В травні 330 року Костянтин проголосив місто «Другим Римом». Прагнучи увіковічнити своє ім'я, Костянтин дав місту нову величну назву - Константинополь. Місто отримало потужні кріпосні стіни, державною релігією в Константинополі було оголошено хрістіанство.За дуже короткий часовий проміжок оновлений місто виріс і розширився в кілька разів. Вправні майстри, зібрані з усіх куточків Римської імперії, будували дороги, зводили храми і міські площі. Місто з півмільйонним населенням поступово перетворився в один з найвпливовіших культурних і політичних світових центрів того часу.

Перлина Туреччини

Після кончини Костянтина Римська імперія роздрібнилася на дві ворогуючі між собою частини. Константинополь став столицею її східній частині - Візантійської імперії. Західна область римської держави не могла витримати суперництва з східним сусідом і поступово занепала. «Новий Рим» тим часом продовжував зміцнюватися і процвітати в політичному і торговому відношенні.
Найяскравіший період Візантійської держави припадає на середину VI століття.
В наступні століття в політичного життя «Східного Риму» »відбулася безліч подій. В результаті османського завоювання до кінця XIV століття місто зрештою отримав назву Стамбул і став фактичним центром ісламу та Османської імперії. Місто було поступово забудований мечетями і новими палацовими комплексами. Назва «Стамбул» або «Істанбул» являє собою трохи перекручене словосполучення, що означає «повний ісламу», що мало підкреслити значення столиці для ісламської релігіі.После оголошення в 1923 році Туреччини республікою столиця країни була перенесена зі Стамбула в Анкару. Але це не завадило Стамбулу, колишньому Візантію і Константинополю, активно розширюватися, перетворюючись на сучасний мегаполіс, світовий торговельний і промисловий центр.