Як перемістити файли з диска C на диск D. Як файли перемістити з диска c на диск d.

Жорсткий диск , на якому встановлена операційна система, прийнято розбивати на декілька томів. Це дозволяє трохи підвищити продуктивність вінчестера і запобігти втраті важливої інформації під час збоїв в роботі Windows.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Для стабільної роботи Windows необхідна наявність незайнятого простору на системному розділі жорсткого диск а. Зазвичай для вивільнення вільного місця використовують функцію «Очищення диск а», що дозволяє видаляти тимчасові дані і невикористовувані файли . Коли цього недостатньо, дані просто переміщують на інші розділи вінчестера. Для початку скористайтеся стандартними засобами системи Windows.
2
Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і виберіть папку, в якій розташовані потрібні файли . Клікніть правою кнопкою миші по тому файлу, який потрібно перемістити, і в розгорнулося меню виберіть пункт «Вирізати». Тепер відкрийте папку на локальному диск е D, в яку потрібно зберегти робочий файл.
3
Клацніть правою кнопкою миші по вільній області вікна провідника і виберіть пункт "Вставити". Дочекайтеся завершення переміщення файлу. Аналогічним чином перенесіть інші файли на диск D.
4
Якщо ви хочете полегшити процедуру переміщення файлів, то скачайте і встановіть програму Total Commander. Запустіть цю утиліту. Відобразите в лівому вікні програми папки локального диск а С, а в правому - диск а D. Перейдіть до тих файлів, які необхідно перемістити на інший розділ. У правому вікні виберіть папку, в яку будуть збережені переміщувані файли .
5
Тепер виділіть потрібні дані. Для цього утримуйте клавішу Ctrl і клацніть по потрібним файлам лівої кнопкою миші. Натисніть кнопку F6 після вибору всіх необхідних файлів. Підтвердіть запуск процесу переміщення даних, натиснувши клавішу Enter.
6
Пам'ятайте про те, що даний метод не підходить для роботи з системними файлами. Якщо вам потрібно перемістити всі файли ОС Windows і супутніх програм на інший розділ диск а, то встановіть програму Partition Manager. Запустіть утиліту, відкрийте вкладку «Майстра» і виберіть функцію «Копіювання розділу». Слідуйте пошаговому меню утиліти. Після створення копії локального диск а C видаліть оригінали файлів.
В рідкісних випадках виникає необхідність перенести операційну систему на інший жорсткий диск або розділ використовуваного вінчестера. Сучасні програми дозволяють зробити це кількома різними способами.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
В якості першого варіанту спробуйте створити образ операційної системи, а потім відновити її на інший розділ диска. Відкрийте панель управління комп'ютером. Виберіть меню «Система і безпека». Перейдіть до пункту «Архівація та відновлення».
2
Вивчіть вміст лівої колонки відкрився меню. Виберіть пункт «Створення образу системи» і перейдіть до нього. Дочекайтеся завершення процесу визначення пристроїв, придатних для зберігання образу. Виберіть будь-яке відповідне місце, наприклад, розділ жорсткого диска і натисніть кнопку «Далі».
3
У новому вікні з'явиться список розділів, який підлягає архівації. Натисніть кнопку «Архивировать» щоб створити і зберегти образ операційної системи.
4
Тепер поверніться в меню «Архівація та відновлення». Виберіть пункт «Створити диск відновлення». Зверніть увагу на наступний нюанс: якщо у вас є інсталяційний диск Windows 7, то даний крок можна пропустити. Тепер вставте диск відновлення в привід і завантажити комп'ютер.
5
В меню відновлення виберіть параметр «Відновити систему з образу». Вкажіть шлях до файлу-образу і місце для відновлення системи (диск D).
6
Якщо ви використовуєте операційну систему Windows XP, то легше просто скопіювати розділ. Встановіть програму Partition Manager. Перезавантажте комп'ютер і запустіть цю програму. Виберіть режим досвідченого користувача.
7
Клацніть правою кнопкою миші по системному розділу жорсткого диска (Диск С). Виберіть пункт «Копіювати розділ». У новому вікні з'явиться вибір місця для зберігання майбутньої копії. Програма не дозволяє скопіювати розділ на вже створений локальний диск, тому вам буде потрібно наявність неразмеченное області. Якщо її немає - видаліть один з локальних дисків.
8
Виберіть нерозмічену область для зберігання копії розділу. Натисніть кнопку «Далі». У вікні підтвердження заданих параметрів натисніть кнопку «Готово».
9
Тепер натисніть кнопку «Застосувати намічені зміни», розташовану на панелі інструментів програми. Зачекайте, поки завершиться процес створення копії розділу.