Як записати з телевізора на DVD-диск. dvd з функцією запису і тв.

Зберегти зображення, яке передається на екран телевізора , можна кількома способами. Краще всього використовувати DVD-програвач, що володіє функцією запису даних на диски.
Вам знадобиться
  • - DVD-рекордер;
  • - DVD-диск.
Інструкція
1
Прочитайте інструкцію до вашого пристрою DVD. З'ясуйте типи дисків, на які може бути виконана запис за допомогою цього пристрою. Зазвичай це формати DVD + R або DVD-R. Існують і універсальні моделі, здатні записувати DVD-RW диски.
2
Підключіть DVD до вашого телевізору. Для здійснення цього з'єднання використовуйте ті роз'єми, які необхідні для передачі сигналу від телевізора , а не до нього. Найменування та призначення портів ви можете з'ясувати, вивчивши інструкцію до рекордеру.
3
Якщо ви хочете самостійно керувати процесом запису, то включите телевізор і дочекайтеся потрібного моменту. Натисніть кнопку «Запис» або Record на пульті дистанційного керування. Деякі рекордери наділені функцією припинення запису. Зазвичай її використовують в тих ситуаціях, коли необхідно вирізати непотрібні фрагменти, наприклад рекламу.
4
Функціональні можливості більшості рекордеров дозволяють використовувати метод відкладеного старту. Відкрийте меню налаштувань рекордера і перевірте точність виставленого часу. Встановіть таймер на певний проміжок, в який буде виконана запис. В даному випадку краще не економити простір диска. Виставите таймер таким чином, щоб запис почалася трохи раніше наміченого часу, а закінчилася пізніше.
5
Якщо у вас немає DVD-рекордера, то скористайтеся персональним комп'ютером для запису відео. Вам буде потрібно відеокарта, в якій присутній порт для прийому сигналу. Підключіть до нього телевізор, використовуючи спеціальні кабелі та перехідники.
6
Встановіть програму, що дозволяє переглядати зображення, яке передається по використовуваному каналу. Встановіть утиліту Fraps і налаштуйте параметри її роботи. У потрібний момент запустите обидві утиліти і включіть запис зображення, переданого на монітор комп'ютера. Запишіть отриманий відеофайл на DVD-диск.
Не завжди є можливість подивитися певну телепередачу, в особливості, якщо програмою каналу не передбачений її повтор. Тут зручно скористатися спеціальними пристроями запису телетрансляцій на диск.
Вам знадобиться
  • - рекордер;
  • - сумісний компакт-лиск.
Інструкція
1
Придбайте DVD-диск, на який проводитиметься запис з телевізора. Переконайтеся в тому, що ваш рекордер знаходиться в робочому стані. Зверніть увагу, що не всі моделі підтримують запис на всі типи дисків. Деякі рекордери виконують запис тільки на DVD + R або на DVD-R, подробиці уточніть в документації, що йде в комплекті до пристрою.
2
Підключіть рекордер і телевізор, слідуючи вказівкам в керівництві користувача, що йде в комплекті з пристроєм. При відсутності у вас певних кабелів для підключення придбайте їх у точках продажів радіотехніки вашого міста, попередньо дізнавшись назви роз'ємів.
3
Налаштуйте таймер запису. Зверніть увагу, що у вашому рекордере повинно бути встановлено правильний час, перевірте даний параметр у відповідному меню. Вкажіть канал, з якого повинна проводитися запис і вставте диск в привід. Ви можете вимкнути телевізор, це дія залишається на ваш розсуд.
4
Переконайтеся також перед записом, що ваш рекордер правильно підключений до телевізора. Не забудьте перевірити джерело живлення і не вимикайте за звичкою мережевий фільтр.
5
Зверніть увагу на спеціальні пристрої, які працюють з жорсткими дисками і знімними модулями пам'яті для збереження телевізійних трансляцій. Ближче ознайомитися з їх функціями та відзнаками моделей ви можете на спеціальних сайтах виробників або продажу побутової техніки, а також дізнатися цікаву для вас інформацію ви можете у продавців консультантів в магазинах.
6
При виборі керуйтеся критеріями ваших потреб, а також репутацією фірми-виробника та відгуками користувачів, які ви можете прочитати на тематичних сайтах і форумах. Краще не читайте відгуки про товари на офіційних сайтах.
Корисна порада
Перед записом переконайтеся в придатності диска.