Як варити рис для крабового салату. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Популярність крабового салату серед росіян легко з'ясовна. Приготування цієї страви не вимагає значних часових і фінансових витрат, крім того, цей салат відмінно підходить як для звичайного, так і для святкової вечері. Одним із часто використовуваних інгредієнтів крабового салату є варений рис, який можна приготувати двома способами.
Вам знадобиться
    • довгозерний рис;
    • вода;
    • каструля.
Інструкція
1
Щоб рис для крабового салату не вдався липким і в'язким, не купуйте круглозерні сорти рис а, які виділяють багато крохмалю при варінні . Для приготування салату потрібен довгозерний рис, бо після варіння він стає розсипчастим і легко перемішується з іншими інгредієнтами страви. Бажано використовувати пропарений рис, який відрізняється особливою розсипчастою в готовому вигляді.
2
Кращим способом варіння рис а є спосіб вбирання. Покладіть в каструлю 1 частина промитого рис а і 2 частини води. Доведіть вміст каструлі до кипіння на сильному вогні. Після закипання закрийте каструлю кришкою і зменшіть вогонь до мінімуму. Час варіння рис а даними способом залежить від його виду. Приміром, звичайний довгозерний рис повністю вбирає воду протягом 15 хвилин, а пропарений рис - протягом 20-25 хвилин. Щоб не втрачати пар під час варіння рис а, постарайтеся не піднімати кришку каструлі занадто часто для перевірки його готовності. Коли рис звариться, покладіть під кришку каструлі чисте кухонний рушник і дайте рис у постояти протягом 20 хвилин. Даний спосіб приготування рис а дозволяє зберегти максимум містяться в ньому корисних речовин.
3
В умовах дефіциту часу варений рис можна приготувати способом кип'ятіння. Для цього покладіть необхідну кількість рис а в каструлю і залийте його великою кількістю води. Доведіть вміст каструлі до кипіння і варіть рис, не накриваючи каструлю кришкою. Коли рис стане м'яким, злийте воду, відкиньте рис на друшляк і промийте його окропом. Щоб рис швидко охолонув, додатково промийте його холодною водою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dp8xlzKQM1o
Корисна порада
При варінні рису способом вбирання годі й вимірювати кількість води спеціальними ємностями. Можна просто перевірити рівень рідини. Товщина шару води над рисом повинна складати два пальця.