Як розмалювати вікна в

Напередодні Нового року хочеться не тільки прикрасити ялинку, але і прикрасити весь будинок, щоб створити чарівну атмосферу свята. Намалюйте на вікнах веселі зимові візерунки: сніжинки, новорічні кулі і різдвяних янголів.
Вам знадобиться
  • Гуаш, штучний сніг, новорічні трафарети, канцелярський ніж, вітражні фарби, пензлики
Інструкція
1
Подумайте, яку новорічну фігурку ви б хотіли бачити на своєму вікні, і починайте творити. Малювати можна спеціальною фарбою для розпису по склу, аквареллю або зубною пастою, попередньо змішаної з білою гуашшю. Якщо вам не хочеться возитися з відмиванням гуаші з вікон, то купіть дитячі вітражні фарби. Вони відрізняються тим, що малюнок спочатку наноситься на плівку, а після переноситься на скло. Малювати можна пензликами або поролоновими спонжами.
2
Якщо у вас немає художнього таланту, а прикрасити вікна дуже хочеться, то вдамося до невеликої хитрості. Знайдіть в інтернеті відповідний малюнок, роздрукуйте його на білому папері і акуратно прикріпіть скотчем із зворотного боку скла. Тепер, бачачи перед собою зразок, ви спокійно можете творити! Щоб малюнок виглядав цілісно і красиво, використовуйте не більше 4 кольорів. Після повного висихання візьміть тонку кисть і чорної гуашшю обведіть контури.
3
За допомогою трафаретів і штучного снігу можна зобразити на склі чудовий зимовий малюнок. Роздрукуйте обраний зразок або купіть готовий трафарет в магазині. Виріжте канцелярським ножем або тонкими ножицями те, що повинно бути закрашено. Прикладіть отриманий трафарет до скла і з відстані 30 - 50 сантиметрів розпорошите на нього штучний сніг, він продається в магазинах і схожий на фарбу в балончиках. Через 5 - 10 хвилин прибирайте трафарет і милуйтеся готовим малюнком. Таким же способом можна прикрасити і дзеркала в будинку, за рахунок відображення виходити дуже красиві зимові візерунки!
4
Залучіть і дітей до прикраси вікон, може бути це стане вашою новорічної сімейною традицією. Нехай вас не лякає перспектива відмивання стекол, адже радість і чарівна атмосфера свята, яку привнесуть в будинок розфарбовані по - новорічного вікна з лишком компенсують це маленьке незручність.