Як накачати м'язи новачкові.

Багато молодих людей хотіли б набути накочену фігуру. Однак далеко не всі з початківців атлетів точно знають, як правильно тренуватися і розподіляти навантаження для досягнення максимального результату. Варто знати і ще кілька інших важливих аспектів.
Вам знадобиться
  • - спортивна форма;
  • - тренажерний зал;
  • - новий раціон;
  • - щоденник;
  • - спортивне харчування.
Інструкція
1
Запишіться в тренажерний зал. Дуже складно розгойдати м'язи , займаючись тільки, наприклад, на турніках і брусах. Вам потрібно тренуватися тільки зі штангою і гантелями. Ходіть в зал три рази на тиждень. У перший день виконуйте вправи на ноги (присед і жим ногами), у другій - на груди (жим штанги, розводка гантелей) і в третій - на спину (підтягування і станова тяга).
2
Збільшуйте вага на снарядах. М'язові волокна будуть відгукуватися ростом тільки тоді, коли ви будете давати близько граничне навантаження. Для цього вам необхідно підвищувати вантаж на снарядах кожну тиждень і місяць. До того ж, рекомендується додавати кількість разів в сеті. Почніть з 7-9 і доведіть повторення до 10 в підході.
3
Слідкуйте за своїм раціоном протягом дня. Без грамотного рясного харчування практично неможливо наростити жодне кілограма м'язів в залі. Вам потрібно їсти 5-6 разів на день через кожні 3 години. Це практично ідеальна формула. Харчування має складатися з білків (риба, м'ясо, яйця, молоко) і вуглеводів (макарони, картопля, каші). Споживайте не менше 150 г чистого білка щодня.
4
Додайте елемент спортивного харчування до щоденного прийому їжі. Купіть протеїн і гейнер для створення надійного фундаменту для м'язового росту. Розмішуйте 30 г протеїну з 300 мл молока і випивайте 3 таких порції кожен день між прийомами їжі. Гейнер споживайте до і після тренуванні в цій же пропорції.
5
Ведіть щоденник тренувань і результатів. Заведіть собі невелику зошит, куди записуйте кожен день все те, що ви робите на тренуванні і вживаєте в їжу. Цей крок вам допоможе дисциплінувати себе, а також відстежувати результати. До того ж, ви будете точно знати, яка робота вам належить сьогодні. Як наслідок, ви заощадите багато часу і отримаєте велику віддачу від тренувань.
Корисна порада
Відпочивайте частіше між тренінгами і протягом дня. Без 8-ми годинного щоденного глибокого сну, м'язи не зможуть рости і відновлюватися після важкої роботи в залі.