Як взяти кредит в Приват Банку.

« ПриватБанк » не пропонує фізичним особам класичні продукти по кредитуванню. Тим не менш, він надає можливість оформити пластикову кредитну карту, яка дозволяє брати в борг у банку на обумовлений договором строк.
Інструкція
1
Виберіть платіжну систему, на базі якої ви хочете оформити кредитну карту. « ПриватБанк » надає фізичним особам можливість укласти договір на відкриття карти Visa або MasterCard. Також обидві карти можна відкрити в форматі Gold.
2
Вивчіть умови обслуговування по карті « ПриватБанк а». Зверніть увагу на пункти, що стосуються надання кредиту та погашення заборгованості по ньому.
3
Зверніться до найближчого відділення « ПриватБанк а». Список офісів ви можете знайти на офіційному сайті організації.
4
Заповніть заяву стандартної форми, яке вам надасть співробітник. Пред'явіть свій паспорт.
5
Майте на увазі, що надання додаткових документів для відкриття кредитної картки необов'язково, але їх наявність може вплинути на величину доступного вам кредиту. В якості цих документів можуть виступати довідка з роботи, документи на автомобіль або свідоцтво про реєстрацію права власності на квартиру або будинок.
6
Підпишіть підготовлений фахівцем банку договір. Поставте підпис на звороті своєї картки. Запам'ятайте пароль, виданий вам в конверті з картою, і ніколи не повідомляйте його нікому, навіть співробітнику банку.
7
Сплатіть покупку кредитною карткою « ПриватБанк а» або зніміть готівку в найближчому банкоматі. Перелік банкоматів представлений на офіційному сайті. Майте на увазі, що сума коштів, якою ви можете скористатися, обмежена, цей ліміт прописаний у вашому договорі.
8
Погасите кредит у встановлені договором терміни. Для карток, оформлених на базі платіжної системи Visa, пільговий період погашення кредиту (часовий відрізок, коли на суму заборгованості не нараховуються відсотки) складає 30 днів, для MasterCard - 55 днів. Для будь-якої з карт формату Gold цей період становить 55 днів. Погасити заборгованість ви можете одним з трьох способів: у відділенні банку, через термінали самообслуговування або безготівковим шляхом через систему «Приват24».