Як в'язати вузли для краватки. Як зробити к4адастровий номер земельній ділянці.

«Краватка» - слово німецького походження і перекладається як «шийну хустку». Спочатку цей атрибут мав зовсім іншу форму і вважався аксесуаром в костюмі обох статей, однак приблизно з XIX по XX століття чоловіки зробили його своїм типовим атрибутом. Сьогодні право зав'язати краватку на комірі сорочки знову мають право як чоловіки, так і жінки.
Вам знадобиться
  • - сорочка з коміром;
  • - краватка;
  • - затиск для краватки.
Інструкція
1
Зав'язувати перший вузол на краватці буде зручніше перед дзеркалом. Набравшись досвіду, ви зможете управлятися і наосліп, а спочатку контролюйте свої рухи. Вузол для краватки вибирається залежно від його товщини і матеріалу. Приміром, широкі галстуки зав'язуються «простим вузлом», який англійці прозвали «чотири в руці». Послідовність дій така.
2
Перекиньте краватку через воріт. Широкий кінець праворуч, удвічі довше вузького. Широкий кінець двічі оберніть навколо іншого. У підсумку він повинен виявитися на вивороті.
3
Перекиньте кінець через петлю назовні, просмикніть крізь вузол, затягніть і розправте. Кінці краватки не повинні доходити до пояса брюк. Трохи нижче грудей закріпіть краватку затискачем.
4
Для вузького краватки підходить особливо популярний «Напіввіндзор». Він трохи складніше, зате набагато симетричні. Знову перекиньте краватку через комір. Широкий кінець знову повинен бути довшим і розташовується в правій руці. Оберніть його навколо вузького один раз і перекиньте на виворіт.
5
Знову оберніть навколо вузького кінця і перекиньте назовні. Простягніть кінець крізь вузол. Розправте краватку, відрегулюйте натяг і довжину, прикріпіть затискач.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jfiTkoFBR7Q
Зверніть увагу
Малюнок сорочки не повинен зливатися з принтом краватки. Сорочка в дрібну клітку «з'їсть» галстук з дрібним малюнком, навіть якщо вони добре поєднуються за кольором. Вибирайте краватку однотонний або з діагональною товстої смужкою. Якщо малюнок сорочки крупний, поступайте навпаки, а з однотонними сорочками можна вибрати краватку з великим малюнком або взагалі без нього.
Корисна порада
Підбирайте краватку відповідно до стилю і кольором сорочки або блузки. Чорні краватки відмінно виглядають на білих сорочках. Блакитні і світло-бузкові сорочки поєднуються з краватками на тон-два темнішим. Допустимі і контрастні поєднання, і однотонні костюми: до білої сорочки підійдуть і червоний, і білий галстук, в залежності від ситуації.