Як виробити сильний характер. Як створити образ сили.

Сила характеру проявляється в умінні справлятися зі складними життєвими завданнями. Не у всіх людей це виходить само собою, але така якість можна виробити.
Інструкція
1
Почніть з самоаналізу. Щоб будувати характер, потрібно спиратися на яскраво виражені якості вашого психотипу. Це дозволить створити особистий образ сили. Сила характеру буває двох видів: в одному випадку людина здатна на експресивні вольові прояви, які проявляються нібито вибухами. У другому випадку сила проявляється в витривалою гнучкості, таким складом характеру володіли філософи-стоїки. Ви повинні спочатку вибрати, який образ сили вам ближче по натурі, а потім розвивати відповідні якості.
2
Якщо вам ближче хвилеподібні прояви волі, займіться такими видами спорту, як важка атлетика або спринтерський біг. У тренажерному залі починайте з великої кількості повторень (15-20) з маленьким обтяженням, через 2 тижні 8-12 разів з більш важким вантажем. Через місяць переходите до роботи по 6-10 разів з максимально можливими для вас вагами, 2-4 рази за 7 днів. Швидкий біг почніть з дистанції в 200м, збільшуючи дистанцію на 100м раз на тиждень. Коли дійдете до дистанції в 2 км, можете зупинитися на ній і покращувати швидкісні характеристики. Щоразу відзначайте час і намагайтеся пробігти в новий день хоча б трохи краще, ніж у попередній, при забігу на ту ж відстань. Якщо будете займатися регулярно, ви помітите, що стало набагато легше брати себе в руки і виконувати ті дії, які раніше давалися з великими труднощами. Ваша атлетична фігура також додаватиме впевненості.
3
Якщо ж ви ближче по натурі до витривалому типу, вам теж доведеться зайнятися спортом. Для такого методу вироблення характеру підходить біг на довгі дистанції. Майбутньому стоїку потрібно навчитися не нудьгувати: різноманітьте групові заняття. Тренування на довгі дистанції проводите в компанії друзів. Беріть з собою плеєр або радіо, починайте з дистанції в один кілометр і збільшуйте її в міру росту витривалості і поліпшення фізичної підготовленості. Ваша мета - подолану відстань. Бігайте стільки, скільки дозволить час, але не менше 3-4 разів на тиждень. Через кілька місяців ви помітите, що великі обсяги неприємної роботи лякають вас набагато менше, а контури тіла стали набагато привабливіше.
4
Коли ви сформуєте силові якості за своїм типом, почніть потроху освоювати властивості протилежної категорії. З часом ви будете легко справлятися з важкими життєвими завданнями.