Як знайти упевненість в житті.

Потреба відчувати себе захищеним - основна після необхідності у сні, їжі і пиття. Людина часто відчуває себе вразливим перед раптових грізних подій. Набути впевненість в життя допоможе стабільність в основних її областях.
Інструкція
1
Зазвичай найбільш уразливі 3 життєві сфери: фінансова, професійна і область особистих відносин. Щоб відчувати себе захищеним, уживіть деякі дії в кожній з них. У багатьох людей вони взаємопов'язані: так, дружба з партнерами підтримує бізнес, а від успіху в бізнесі залежать доходи. Чи не абсолютизує фінансову сферу, навіть значні кошти не завжди можуть вирішити проблеми.
2
У сфері фінансів доведеться йти на непопулярні заходи - урізати витрати. Насправді гроші в дефіциті у всіх, тому відкласти 10-20% від заробленого важко людям всіх рівнів доходу. Ці гроші відкладайте на три цілі: захищеність перед форс-мажором, пенсію і на виконання бажань. В якій пропорції розподілити кошти - залежить тільки від вас. Експерти рекомендують накопичити достатньо грошей, щоб з певним рівнем комфорту жити протягом 3-6 місяців. У цьому випадку втрата роботи не стане для вас катастрофою.
3
Деяку частку грошей відкладайте на майбутню старість. Як саме вкласти їх, щоб не втратити - питання до експертів з фінансів, про це почитайте в книгах, наприклад, Девіда Баха. І найприємніша частка накопичених грошей - на мрію. Може, ви хочете купити нову йогуртницю, а може - дати освіту за кордоном дітям чи онукам. Швидкість наближення мети залежить від вашої можливості збирати кошти. Однак сам факт, що ви стаєте ближче до мрії, буде гріти вам душу і покращувати настрій.
4
У сфері професійних якостей вчіться, постійно освоюйте нові навички та читайте нову літературу за фахом. Кожен день пишіть собі план розвитку, виконуйте його - і ви будете впевнені, що знайдете роботу при будь-яких змінах у світі.
5
Особисті відносини - найважча область. Якщо мова йде про партнерів у шлюбі, не давайте коханій людині нудьгувати. Велика кількість сімей розпадаються через банальну нудьги. Такі відносини виникають тому, що один з партнерів або обидва не хочуть працювати над собою і розвиватися. Намагайтеся залишатися цікавим, шукайте нові спільні захоплення. І тоді ви не залишитеся на самоті, навіть якщо з цим людиною не складеться. У кожній із сфер доведеться працювати, однак почуття захищеності не повинно вас зупиняти і бути приводом для застою. Шукайте і стаєте впевненіше.