Як встановлювати програми навігаторів. Як налаштувати навігатор prestigio.

Навігатор - зручний та мобільний помічник для водія в дорозі. Однак не завжди якість встановлених карт відповідають очікуванням власника. І якщо навігатори компаній Garmin і Tom Tom можуть працювати тільки на своєму програмному забезпеченні, то на пристрої інших виробників можна встановити карти, які вам потрібні.
Інструкція
1
Купіть необхідне програмне забезпечення для навігаторів . Краще користуватися саме ліцензійними версіями навігації, ніж намагатися встановити безкоштовні, але нелегальні карти.
2
Візьміть чисту карту пам'яті, аналогічну тій, що встановлена у вашому навігаторі. За допомогою неї і потрібно встановлювати нові карти. Якщо ви хочете використовувати карту пам'яті, використовувану в навігаторі, то потурбуйтеся заздалегідь про збереження всіх наявних і нових даних на комп'ютері. Якщо встановити нові карти не вийде, то ви завжди зможете встановити стандартні програми в навігатор.
3
Підміняючи встановлене програмне забезпечення на нове, майте на увазі, що ви повинні замінити його аналогічними файлами. Для правильної установки кожному новому файлу необхідно задати таке ж ім'я, яке було у замінного. Якщо виконуваний файл називається ХХХ.exe, то нову навігацію також необхідно назвати ХХХ.ехе. Уважно перейменуйте всі встановлювані файли і папки, в яких вони знаходяться.
4
Перенесіть нові файли на чисту карту SD. Вставте її в спеціальний роз'єм навігатора і включіть пристрій. На відкрився дисплеї натисніть кнопку «Навігація». Навігатор запустить необхідні програми.
5
навігатори деяких фірм недостатньо настановних файлів, для коректної роботи карт нерідко потрібна ключ активації. Це ще один аргумент для покупки ліцензійного програмного забезпечення.
6
Ознайомтеся з інструкцією, що поставляється до навігатора і програмам установки. Деякі моделі навігаторів вимагають задати додаткові параметри, такі як порт GPS і шляхи до файлів. Шлях до файлу можна прописати за допомогою текстового редактора, встановленого в навігаторі.
Корисна порада
Встановлюючи карти навігації сторонніх розробників, майте на увазі, що це не дозволить вам скористатися послугами сервісного центру з наявною у вас гарантії.