Як розблокувати магнітолу в Volkswagen. Як розблокувати штатну магнітолу vw.

Існує два різних види блокування автомагнітол. Перший - коли ви використовували всі три спроби введення коду, і система більше не сприймає ніяких натискань. Другий - коли був замінений або відключений акумулятор.
Вам знадобиться
  • - автомобіль
  • - магнітола
  • - інструкція до магнітоли
  • - код для розкодування
  • - три шліцьових викрутки (бл. 1 мм)
  • - плоскогубці
Інструкція
1
У першому випадку включіть магнітолу , щоб вона засвітилася. На дисплеї повинно висвітитися SAFEII. Залиште програвач включеним на 40 - 60 хвилин, не торкайтеся ні до яких кнопках. Після закінчення цього часу з'явиться напис SAFE. Введіть коректний код.
2
Після відключення акумулятора в автомобілях Volkswagen штатна магнітола може розблокуватися сама. При включенні вона запитує пін-код, але не дає можливості його ввести. Зачекайте від 30 до 120 хвилин. Після закінчення цього часу з магнітоли автоматично буде знято блок.
3
Якщо цього не сталося, заведіть автомобіль. На дисплеї з'явиться спершу напис SAFE, потім - LEARN. Система просигналізує вам про готовність до роботи.
4
При необхідності ввести код для розблокування магнітоли, ознайомтеся з інструкцією до неї. Вам треба дізнатися кей-код, запитуваний системою. Він позначений на відривний картці - перша сторінка інструкції. Введіть код за допомогою кнопок 1 - 2 - 3 - 4, натискаючи кілька разів на кожну до отримання необхідної цифри. Переконавшись в коректності, утримуйте протягом 2-3 секунд кнопку зі стрілками вправо.
5
Для розблокування магнітоли, не знаючи коду, вам треба витягти її з гнізда, щоб уточнити серійний номер устройства.Сніміте заглушки з боків від магнітоли, з торпеди. Зніміть з панельки ручки "sound" і "volume". Зробити це можна за допомогою плоскогубців або руками. Викруткою відкрутіть панельку. Притисніть до магнітоли вусики-пружинки (відгинаючи їх і вставляючи в вузький простір викрутки для фіксації), які знаходяться в лівому і правому нижніх кутах. Сильно потягніть всю конструкцію на себе. Магнітола вийде.
6
Запишіть номери, вказані на наклейці: серійний і VIN. Скачайте і встановіть на комп'ютер програму для підбору коду до магнітоли. Введіть в неї записані номери, почекайте, поки програма закінчить роботу.