Як зробити сидіння у ВАЗ.

Для водія дуже важливо, щоб посадка була правильною і зручною. Тому потрібно постійно стежити за станом сидіння. Якщо воно стало погано працювати, потрібно негайно зайнятися ремонтом.
Вам знадобиться
  • - новий матеріал;
  • - новий поролон;
  • - голки;
  • - нитки;
  • - ножиці;
  • - калька;
  • - простий олівець.
Інструкція
1
Відкрийте максимально водійські двері. Перевірте працездатність санчат. З часом вони можуть покритися іржею або тріщинами. У кожної машини є свої особливості при знятті водійського сидіння. Тому прочитайте керівництво по експлуатації вашого автомобіля. У ньому ви знайдете інструкцію по зняттю сидіння з санчат.
2
Уважно огляньте поверхню санчат. Якщо на ній є іржа, її потрібно видалити. Скористайтеся наждачним папером. Почніть зачищати метал наждачкою крупного калібру, поступово міняючи її на найдрібнішу. Санчата, повністю прийшли у непридатність, потрібно замінити на нові. Для цього зніміть покриття підлоги. Під ним знайдіть шурупи, що кріплять підставу санчат. Акуратно виверніть їх. Від часу і корозії шурупи можуть дуже щільно Пристая до металу кузова. В цьому випадку болти доведеться зрізати болгаркою або ножівкою.
3
Огляньте обшивку сидіння. При необхідності замініть її на нову Для цього акуратно розпоріть всі шви. Переверніть сидінні вверх дном. Знайдіть сталеві кільця, які кріплять матеріал до основи. Розкрийте їх і зніміть оббивку.
4
Перевірте поролон. З часом він мнеться і втрачає свою пружність. Зіпсований поролон замініть на новий. Використовуйте матеріал товщиною не менше чотирьох-п'яти сантиметрів. Виріжте поролон за розміром старого. Можна зробити запас не більше двох сантиметрів.
5
Відрегулюйте механізм регулювання кута нахилу спинки сидіння. Якщо старі шестерні сточилися, замініть їх на нові. Також потрібно перевірити поздовжні пружини. На місце розтягнутих встановіть нові.
6
Виготовте викрійку для обшивки. Намалюйте приблизний ескіз простим олівцем на кальці. Потім подправьте його за допомогою лінійок і лекал. Для прикладу можна використовувати стару обшивку сидіння.
7
Перенесіть викрійку на тильну сторону нового матеріалу. Переконайтеся в правильності. Акуратно виріжте заготовку точно по лініях. Зробіть першу примірку, сметана матеріал великими пробними стібками. Якщо ні перекосів і зморшок, то можете починати зшивати матеріал. Після цього вийміть намітку.
8
Встановіть крісло на місце. Перевірте його працездатність.