Як друкувати рамку.

Стиль оформлення деяких документів увазі наявність на їх аркушах рамок певного типу. Сучасні текстові програми, наприклад, Microsoft Office Word пропонують гнучкий механізм вирішення даного завдання. Друкувати рамку можна як окремо, так і додавши вміст документа.
Вам знадобиться
  • Встановлене додаток Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Відкрийте діалог «Кордони і заливка» в Microsoft Office Word. Для цього скористайтеся однойменною пунктом розділу «Формат» головного меню. Перейдіть на вкладку «Сторінка» даного діалогу.
2
Задайте тип форми і тип межі рамки. За допомогою миші або клавіші TAB і кнопок управління курсором зробіть активної одну з піктограм, позначених як «ні», «рамка», «тінь», «об'ємна» і «інша», розташованих в лівій частині діалогу. Виберіть один із пунктів із прикладами кордонів у списку «Тип».
3
Встановіть колір ліній рамки. Клацніть по випадному списку «Колір». З'явиться панель із набором кнопок. Натисніть на одну з них або виберіть «Інші кольори ліній ...» для відображення діалогу, за допомогою якого можна здійснити довільну установку кольору.
4
Вкажіть ширину ліній рамки. Клацніть по кнопці списку, що випадає «Ширина». Виділіть пункт з потрібним значенням.
5
Визначте діапазон сторінок документа, на яких повинна буде відображатися рамка із заданими параметрами. Розгорніть випадає "Застосувати до». Виберіть елемент, відповідний предпочитаемому варіанту.
6
При необхідності задайте додаткові опції, що впливають на відображення рамки. Клацніть по кнопці «Параметри ...». Відкриється діалог «Параметри межі і заливки». Введіть в ньому значення відступів рамки від країв сторінки або тексту (визначається списком, що випадає «Щодо»). Активуйте, якщо треба, опції в групі елементів управління «Параметри».
7
Застосуйте зроблені зміни, натиснувши кнопки OK у відкритих діалогах. Перевірте, чи належним чином відображається рамка. При необхідності створіть вміст документа шляхом введення тексту, додавання зображень, автофигур, і т.д.
8
Надрукуйте рамку . Виберіть у головному меню пункти «Файл» і «Друк» або натисніть клавіші Ctrl + P. В відображення діалогу вкажіть цільової принтер і задайте, якщо необхідно, додаткові опції виводу документа. Натисніть кнопку OK. Дочекайтеся закінчення процесу друку.
Корисна порада
Скористайтеся списком, що випадає «Малюнок» діалогу «Кордони і заливка» для того, щоб використовувати зображення в якості основи рамки.