Як переробити мотоцикл. переварити раму скутера під мото.

Якщо у вас є хороший, але морально застарілий мотоцикл , спробуйте його переробити. Роботи краще починати ще восени або взимку, щоб до початку сезону ваш байк був уже в повній готовності. Знайдіть теплий гараж, набір інструментів і приступайте до тюнінгу мотоцикл а.
Вам знадобиться
  • - опалювальний гараж;
  • - набір інструментів;
  • - болгарка;
  • - зварювальний апарат;
  • - стіл з лещатами ;
  • - компресор для фарбування деталей.
Інструкція
1
Перегляньте журнали і сайти з фотографіями мотоцикл ов, вирішите, в якому напрямку вам слід рухатися. Складіть план робіт, враховуючи свої технічні, фінансові, а також тимчасові можливості, не варто занадто затягувати ремонт.
2
Огляньте мотоцикл , якщо ви його щойно купили, прокотіться на ньому кілька кілометрів. Можливо, якісь деталі потрібно замінити або відремонтувати. Розберіть, почистіть і змажте всі деталі, усуньте текти масла, загалом, приведіть мотоцикл в порядок.
3
Якщо вас не влаштовує силует мотоцикл а, переробіть раму. Щоб подовжити раму перед двигуном, домагаючись тим самим «американської» посадки, перенесіть управління коробкою передач і гальмівною системою. Помістіть їх на стрижень перед водієм, висота якого може бути підібрана в залежності від вашого зростання і зручності. При подовженні рами буде актуальним заниження сідла.
4
Щоб змінити геометрію мотоцикл етной рами, збільште кут нахилу передньої вилки, але врахуйте при цьому, що нахил більше 33? може привести до виходу з ладу верхніх труб і траверси. Зовнішній вигляд конструкції можна також змінити, нахиливши задні амортизатори.
5
Для зміни рами конструкції використовуйте тільки труби з іншого рами. Зварку проводите на максимально можливому струмі, кінці труб при цьому обробляють під 45? і при суміщенні вставляйте між ними вставку з тонкої труби. Намагайтеся варити весь периметр шва за один прохід.
6
З різних деталей від старих мотоцикл ов зваріть новий бензобак і крила. Зверніть увагу на форму крил, вони не повинні бути занадто короткими (щоб оберігати від бруду) або занадто довгими (щоб не чіплятися за асфальт або бордюри).
7
Підібравши відповідні деталі, очистіть їх від старої фарби, відшліфуйте, зваріть потрібним чином і, зачистивши шкуркою і покривши ґрунтовкою, пофарбуйте за допомогою компресора. У шви бензобака для герметичності втирайте спеціальні герметики або суміш алюмінієвої пудри з епоксидним клеєм.