Як перевірити датчик абсолютного тиску.

Датчик абсолютного тиску в автомобілі в комплекті з електромагнітним клапаном використовується для контролю глибини розрідження у впускному трубопроводі. Зміна тиску щодо барометричного є результатом зміни поточного навантаження на двигун. Послідовність операцій при перевірці датчика тиску залежить від його конкретного типу.
Вам знадобиться
  • - вакуумний манометр;
  • - вакуумний насос;
  • - тестер (вольтметр);
  • - тахометр.
Інструкція
1
Для перевірки датчика аналогового типу спочатку приєднайте перехідник до вакуумного шлангу між впускним колектором і датчиком. Підключіть вакуумний манометр.
2
Запустіть двигун і дайте йому попрацювати на холостому ходу. Якщо розрідження в колекторі не надто високо, тобто не перевищує 520 мм рт. ст., перевірте вакуумний шланг на наявність перегинів і пошкоджень, а також правильність установки ременя приводу розподільного валу. Причиною низького розрідження може бути також дефект діафрагми датчика.
3
Отсоедините вакуумний манометр і підключіть замість нього вакуумний насос. Створіть за допомогою насоса на датчику розрідження приблизно 555-560 мм рт. ст. Потім припиніть відкачку вакуумним насосом. Справний датчик буде показувати розрідження не менше 25-30 секунд.
4
Для перевірки датчика абсолютного тиску цифрового типу використовуйте тестер, переключивши його на вимір напруги.
5
Увімкніть запалювання. Відшукайте контакти живлення і заземлення. Підключіть позитивний висновок вольтметра до проводу, який з'єднаний з сигнальним контактом датчика тиску. Справний прилад покаже напруга щодо маси близько 2,5 В.
6
Переключите пристрій в режим тахометра. Від'єднайте вакуумний шланг від датчика тиску. Позитивний висновок вимірювального приладу підключіть до сигнального проводу, а негативний приєднаєте до дроту заземлення датчика тиску. В нормі прилад покаже 4400-4850 об/хв.
7
Підключіть до шланга датчика вакуумний насос. Змінюйте розрідження в датчику насосом, спостерігаючи за показаннями приладу, що знаходиться в режимі тахометра. Ознакою справності буде стабільність розрідження і показань приладу.
8
Вимкніть вакуумний насос. Прилад в режимі тахометра повинен показувати від 4400 до 4900 об/хв. Якщо ці значення не витримуються, замініть датчик на справний.