Як поставити фільтр нульового опору. Як поставити салонний фільтр на 2110.

Повітряний фільтр робить сильний вплив на роботу автомобіля. Очищаючи повітря і захищаючи двигун від забруднень, він тим часом знижує потужність машини. В цьому випадку дуже зручно встановити фільтр нульового опору, який допоможе ефективно захищати двигун від пилу і не порушить правильний хід роботи автомобіля.
Інструкція
1
Виберіть підходящий для вашої машини фільтр . Виробляються пристрої різних конструкцій для інжекторних і карбюраторних автомобілів. Також є відмінності за матеріалами фільтр ів. Існують бавовняні, сітчасті і поролонові фільтр и. Поролонові найкраще захищають від забруднень, але створюють додаткове повітряне опір, що робить їх схожими на звичайні повітряні фільтр и.
2
Отсоедините корпус старого повітряного фільтр а, який ви використовували на своєму автомобілі. Зазвичай фільтр и кріпляться 4 болтами, які легко відкрутити хрестової викруткою. Знявши кріплення, зніміть корпус. Ослабьте хомут усмоктувального повітря патрубка від основи повітряного фільтр а. Зніміть джгут проводів з регулятора масової витрати повітря.
3
Зніміть блок витрати повітря з корпусу повітряного фільтр а. Тепер зніміть старий фільтр і демонтуйте корпус для установки нового. З боку входу повітряного фільтр а зніміть пружинне кільце.
4
Встановіть в корпус фільтр нульового опору. Прикріпіть до фільтр у патрубок масової витрати повітря і затягніть місце з'єднання хомутом з боку встановленого пристрою. Тепер вставте корпус в патрубок всмоктування повітря і щільно затягніть хомут. Оточіть фільтр нульового опору додатковим кронштейном, щоб він щільно тримався на місці. Якщо фільтр рухатиметься під час роботи автомобіля, ви ризикуєте пошкодити гальмівні трубки. Сам корпус необхідно закріпити металевою пластиною до місця кріплення стандартного повітряного фільтр а.
5
Приєднайте до фільтр у шланг холодного пуску, який допоможе уникнути перегріву від двигуна. Другий кінець шланга потрібно провести під бампер для всмоктування холодного повітря з вулиці. Такий шланг не є обов'язковим для установки фільтр а повітряного опору. Однак його наявність вдосконалить роботу фільтр а.
Корисна порада
Перевага фільтра нульового опору полягає і в тому, що після забруднення його можна відновити. Тому кожні 5 тис. Км пробігу очищайте і змащуйте його спеціальними засобами.