Як залізти на сервер.

Потрапити на сервер потрібно для виконання специфічних завдань, найчастіше, пов'язаних з питаннями адміністрування того чи іншого сайту. Зробити це можна, скориставшись спеціальною програмою-клієнтом.
Вам знадобиться
  • - програма PuTTY;
  • - облікові дані сервера.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті, скачайте і встановіть безкоштовну програму-клієнт PuTTY.
2
Запустіть PuTTY. Для підключення до віддаленого сервер у додайте опис нової сесії. Увійдіть в розділ Session, натиснувши на відповідний рядок у списку ліворуч. У текстовій рядку Host Name (or IP address) надрукуйте символічне ім'я або IP сервер а, на який ви хочете потрапити. В опціях Connection type виберіть зв'язок, відповідну протоколу даних встановлюваного з'єднання. В поле Port вкажіть номер віддаленого порту. Запишіть ім'я сесії в графі Saved Sessions і збережіть кнопкою Save.
3
Виберіть у списку створену сесію. Задайте параметри роботи емулятора терміналу. Увійдіть в розділ Terminal. Активуйте опції Auto, Force on або Force off у вкладках Local echo і Local line editing, щоб здійснити автоматичне визначення, примусове включення і виключення в режимах локального введення тексту і редагування рядків. В графі Set various terminal options ви можете активувати або відключити опції, що визначають параметри відображення тексту в терміналі.
4
Визначте параметри клавіатурного введення. В розділі Keyboard в групі Change the sequences sent by відзначте клавіші, які позначають Home і Backspace, а також розкладку функціональних клавіш на допоміжній клавіатурі. В групі Application key pad settings необхідно задати початковий стан цифрової клавіатури і клавіш управління курсором.
5
Відкрийте розділ Connection. Тут потрібно налаштувати властивості з'єднання. В групі Internet protocol version виберіть версію IP протоколу. Група Sending of null packets to keep session active використовується для того, щоб задати параметри активності підтримки з'єднання.
6
Заходьте на сервер . Натисніть на Open і дочекайтеся підключення. У вікні введіть облікові дані сервер а. Якщо дані вірні, ви будете допущені до інтерфейсу командного процесора сервер а.