Як розширити канал інтернету.

Іноді буває достатньо для збільшення пропускної здатності оптимізувати настройки Windows. Також можна зменшити і саме значення пропускної здатності, яке виділено в резерв операційною системою.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск», потім натисніть «Виконати» - gredit.msc. Таким чином, ви запустите редактор. Далі виберіть «Конфігурацію комп'ютера», потім клацніть по «Адміністративним шаблонами». У пункті «Мережа» знайдіть «Диспетчер пакетів QoS».
2
Відкрийте в правому вікні об'єкта властивість під назвою «Обмежити резервовану пропускну здатність». Ця політика за замовчуванням не задана. У такому випадку 20 відсотків пропускної здатності підключення система резервує.
3
Виберіть пункт «Включено» у вкладці «Параметр». Обмеження пропускної здатності встановіть 0%. Клікніть «Застосувати», потім «ОК». При налаштуванні адаптера в режимі обмеження пропускної здатності для певного мережевого адаптера групова політика ігнорується.
4
Тепер проведіть аналіз всіляких причин перезавантаження каналу . Виділіть трафік, що використовує різні мультимедійні програми при роботі в системі онлайн. Зазвичай цей трафік має саму мінімальну цінність. Обмежте його використання.
5
Зв'яжіть з інтернет-провайдером і перейдіть на новий тариф, який передбачає використання каналу з високою пропускною здатністю.
6
Для збільшення пропускної здатності не використовуйте інтернет-акселератори зразок Speed Connect Internet Accelerator. Такі програми, як правило, поширюються через віртуальну мережу. Вони є платними або містять вірус, і що найголовніше, ніяким чином пропускну здатність не міняють.
7
Для ефективного використання каналу доступу в віртуальну мережу прийміть організаційні заходи. Визначте баланс між вільною частиною каналу і завантаженою. Виділіть квоти за допомогою проксі-сервера на використання каналу для різних користувачів. Забезпечте надійне фільтрування всього вмісту від реклами і вірусів.