Як підключитися до термінального сервера.

Для вирішення різних завдань свої обчислювальні ресурси надає клієнтам термінальний сервер. Технічно він є потужним комп'ютером, який з'єднаний з клієнтами локальною мережею.
Інструкція
1
Скористайтеся патчем для операційної системи під назвою Windows UniversalTermsrvPatch для установки термінального сервера. Запустіть його, прочитайте опис, натисніть «Далі». З'явиться вікно, натисніть «Так». У наступному вікні, в якому буде висвітлюватися запит про відновлення колишніх файлів, виберіть «Скасувати». Далі клікніть на «Так». Щоб зміни в системі для настройки сервера вступили в силу, перезавантажте комп'ютер.
2
Тепер додайте користувачів на сервер. Відкрийте меню «Пуск», далі клікніть на «Налаштування», потім перейдіть в «Панель управління», виберіть «Облікові записи користувачів». Тепер створіть користувача, виберіть у типі запису «Обмежена запис».
3
Задайте пароль у властивостях. Його й ім'я необхідно задавати, використовуючи латинські символи. Для настройки входу користувача системи встановіть у відповідному вікні обидва доступних прапорця, потім клацніть «Застосування параметрів».
4
Щоб завершити інсталяцію термінального сервера, змініть властивості системи. Для цього клікніть правою кнопкою мишки по ярлику «Мій комп'ютер», виберіть «Властивості», потім перейдіть в «Дистанційні сеанси». Встановіть прапорець поруч із написом «Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера». Натисніть на «Вибрати віддалених користувачів».
5
Клацніть "Додати", у вікні натисніть на «Додатково», потім виберіть «Пошук», відзначте зі списку потрібних користувачів і натисніть "ОК". Має з'явитися нове вікно, в ньому підтвердіть свій вибір.
6
Існує ще один спосіб для додавання користувачів - команда «Адміністрування» в панелі управління. Виберіть пункт «Керування комп'ютером», далі «Службові програми», потім «Користувачі», потім «Властивості користувача». Зайдіть в пункт під назвою «Членство в групах», клікніть по «Додати» і виберіть потрібних користувачів.