Як налаштувати вихідний сервер.

Можливість реалізації величезної кількості функцій - сервер вихідних повідомлень. Завдяки цьому, функції завжди в курсі зміни ресурсів. Такі можливості є у програми SharePoint Server 2010.
Інструкція
1
У вас повинні бути адміністративні права для доступу, щоб встановити службу SMTP. Відкрийте меню «Пуск», клікніть мишкою по «Адміністрування», виберіть «Диспетчер сервер а». Знайдіть у цій закладці пункт «Компоненти» і натисніть на нього, а в розділі під назвою «Зведення компонентів» натисніть на «Додати компоненти».
2
Оберіть SMTP- сервер на сторінці з компонентами. Натисніть на «Додати необхідні компоненти» у вікні під назвою «Майстер додавання компонентів», потім «Далі». Натисніть «Встановити» на сторінці, де потрібно необхідно підтвердження обраного елемента.
3
Встановіть IIS 6.0. У закладці «Диспетчер сервер а» через пункт «Адміністрування» клікніть мишкою по «Ролі», виберіть «Додати служби ролей». Там вам потрібно буде вибрати пункт «Засоби управління» та ще «Сумісність управління IIS 6.0». Натисніть «Встановити». Після того як ви виконаєте все вищеописане, у вас буде налаштований домен, що відправляє електронні листи.
4
Тепер додайте ще один домен. Виберіть закладку під назвою «Диспетчер служб IIS 6.0» у пункті «Адміністрування», потім в контекстному меню «Домени» кликнути по «Створити», потім «Домен». Натисніть далі у вікні під назвою «Майстер створення домену SMTP» в пункті «Віддалений» клікніть «Далі» і вкажіть ім'я домену сервер а SMTP. Доменне ім'я буде називатися microsoft.com, якщо використовується сервер під назвою Microsoft Exchange.
5
Налаштуйте цей доданий домен. Поставте для цього поряд з «Дозволити ретрансляцію вхідної пошти в цей домен» позначку.
6
Тепер вам потрібно налаштувати авторизацію на цільовому сервер е SMTP. Виберіть у властивостях домену пункт «Безпека вихідних підключень», далі натисніть необхідний тип авторизації. Налаштуйте параметри пошти SharePoint. Виберіть у центрі адміністрування сервер SharePoint.
Сервер вихідних електронних повідомлень - це можливість реалізації безлічі функцій повідомлення по електронній пошті. Завдяки цьому, користувачі завжди будуть в курсі зміни тих чи інших сайтів. А для адміністраторів це можливість попереджати власників сайтів автоматичними повідомленнями про виниклі проблеми адміністрування. Такими можливостями і функціями володіє SharePoint Server 2010.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключення до Інтернет, SharePoint Server 2010.
Інструкція
1
Встановіть службу SMTP. Для цього необхідно, щоб у вас були адміністративні права доступу. У меню «Пуск» клацніть мишкою на пункті «Адміністрування» і виберіть закладку «Диспетчер сервера». У цій закладці натисніть пункт «Компоненти» і в розділі «Зведення компонентів» натисніть на кнопку «Додати компоненти».
2
На сторінці з компонентами виберіть SMTP-сервер. У вікні «Майстер додавання компонентів» натисніть на «Додати необхідні компоненти» та дотримуйтеся «Далі». На сторінці, де необхідно підтвердження обраного елемента натисніть на «Встановити». Після завершення установки закрийте усі вікна.
3
Встановіть засоби управління IIS 6.0. Також через пункт «Адміністрування» в закладці «Диспетчер сервера» натисніть на «Ролі» і виберіть там «Додати служби ролей». Тут вам необхідно буде вибрати «Засоби управління» та «Сумісність управління IIS 6.0». Натисніть на «Встановити». Після виконання всього вищеописаного у вас з'явиться один налаштований домен, який буде відправляти листи.
4
Додайте ще один домен. У пункті «Адміністрування» вам потрібно вибрати закладку «Диспетчер служб IIS 6.0» і потім в контекстному меню елемента «Домени» натиснути кнопку «Створити» далі «Домен». У вікні «Майстра створення домену SMTP в пункті« Віддалений »натисніть« Далі »і вкажіть повне ім'я домену SMTP-сервера. Якщо використовується сервер Microsoft Exchange, то доменне ім'я буде microsoft.com.
5
Налаштуйте доданий віддалений домен. Для цього у властивостях цього домену поставте позначку «Дозволити ретрансляцію вхідної пошти в цей домен». Налаштування маршрутизації повинна відповідати домен. Якщо відбувається використання MX-записи поштових служб, то нехай залишається вибраним пункт «Використовувати DNS для маршрутизації в цей домен», в іншому випадку необхідно натиснути на пункт «Переадресувати всю пошту на проміжний домен».
6
Налаштуйте параметри авторизації на цільовому SMTP-сервері. У властивостях віддаленого домену виберіть «Безпека вихідних підключень» та натисніть потрібний тип авторизації.
7
Налаштуйте параметри вихідної пошти SharePoint. У центрі адміністрування виберете сервер SharePoint.
8
Для забезпечення безпеки налаштуйте параметри доступу до SMTP сервера на SharePoint. У контекстному меню примірника SMTP-сервера натисніть «Властивості». Потім виберіть на вкладці «Доступ» кнопку «Підключення». Кнопкою «Додати» в пункті «Тільки комп'ютери зі списку нижче» вкажіть сам сервер SharePoint, щоб була можливість відправки вихідних повідомлень.