Як додати сервер в домен.

У наш час створити власний сайт дуже просто. Потрібно тільки визначитися з його типом і підібрати відповідну CMS. Потім вибрати хостинг і зареєструвати домен . Перед тим, як зробити установку CMS і наповнити сайт інформацією, залишиться прикріпити до хостингу домен .
Інструкція
1
Для початку увійдіть в адмінпанель хостингу - в браузері відкрийте адресу панелі. Адреса панелі, як правило, повідомляється після того, як ви зареєстрували хостинг-аккаунт (вам на пошту висилається лист з даними). Для того щоб увійти в адміністративну панель, введіть свій логін і пароль. Досить часто хостинг-панель адресується домен ом веб-сайту хостингу і доступна по HTTPS-протоколу на порту, який відрізняється від стандартно-використовуваних.
2
Перейдіть в адміністраторську панель хостингу в розділ додавання домен а. Зазвичай відповідна посилання розташовується на сторінці управління списками домен ов, яка доступна на головній сторінці, або на самій головній сторінці.
3
На хостинг-аккаунт додайте домен . Внаслідок цього дії на сервері створиться новий каталог, який буде відповідати доданому домен у. Також будуть заведені журнали помилок і доступу для домен а. Ще на DNS-серверах хостера створиться спеціальні записи для домен а. Запишіть або запам'ятаєте адреси DNS-серверів.
4
Увійдіть в панель управління. Для цього в браузері відкрийте її адресу, вказану реселером або реєстратором. Введіть свій логін і пароль. Зайдіть в панель.
5
Тепер вам потрібно змінити список DNS-серверів. Виберіть необхідний домен в панелі управління реєстратора. Перейдіть до сторіночці зміни інформації про домен е. Замініть в панелі управління вже існуючий список DNS-серверів домен а на отриманий. Зроблені зміни підтвердіть.
6
Якщо ви не плануєте негайно використовувати новий домен , то при його прикріпленні до хостингу забороніть індексацію всього вмісту сайту за допомогою файлу robots.txt.
7
А якщо вам необхідно почати роботу з ресурсом до завершення делегування домен а, то внесіть в файл hosts зміни на своєму комп'ютері.