Як вставити код на сторінку сайту.

Будь-якому починаючому веб-майстру або користувачеві, робота якого перетинається з керуванням ресурсу, рано чи пізно доведеться зіткнутися зі вставкою коду на сайт. Для успішного виконання даного завдання спочатку потрібно з'ясувати, за допомогою якої CMS веб-ресурс був створений.
Інструкція
1
Процес помітно ускладниться, якщо при створенні сайта CMS не використовувалася. Для початку визначте ті сторінки, на яких необхідно помістити код. Потім ці сторінки треба відкрити текстовим редактором. Якщо вони розташовуються на хостингу, то, скачавши відповідний менеджер, скористайтеся FTP. Потім підключіться до сайту, виберіть потрібні сторінки, відкрийте їх і внесіть зміни.
2
Подібні дії можна виконати і з допомогою різних спеціалізованих текстових редакторів, що працюють через FTP. Вам достатньо просто ввести логін і пароль від FTP, потім змінити файли на сервері, користуючись лише однією програмою.
3
Якщо у вашого сайта є CMS, в залежності від її типу процес може помітно відрізнятися, але суть скрізь залишатиметься однією і тією ж.
4
Після авторизації в системі управління сайтів вам потрібно буде отримати можливість зміни вмісту сторінок. Для цього знайдіть розділ меню з назвою «Управління вмістом». Після цього перейдіть в режим форматування коду і вставте його.
5
Якщо цей спосіб для вас складний або ви заплуталися в своїх діях і не змогли вставити код на сайт, замовте розміщення коду у професіоналів, які знають свою справу. Їх ви можете знайти на різних біржах фріланса, приміром, free-lance.ru, freelancer.ru і т.д. Перейдіть на сайт, зареєструйтесь на ньому як роботодавець і створіть проект. На нього відразу ж відгукнутися користувачі і за помірну плату допоможуть вам вставити код на сайт. Даний спосіб можна назвати найбезпечнішим і якісним, незважаючи на те, що доведеться витратити трохи грошей. Тільки остерігайтеся шахраїв, вибирайте в якості виконавця вашого проекту користувача з хорошим рейтингом, і тоді ваші труди не будуть марними.