Як закріпити ip.

Для підключення до інтернету кожному комп'ютеру присвоюється IP-адреса - статичний або динамічний. Як же закріпити його, щоб не виникало проблем з виходом в мережу?
Інструкція
1
Ознайомтеся з умовами договору, який ви уклали зі своїм провайдером при підключенні до інтернету. Дізнайтеся, чи є можливість закріпити за вами динамічний IP-адресу, або вам доведеться укладати нову угоду, щоб вашому комп'ютеру був привласнений статичний адресу. Однак після цього вам знадобиться забезпечити підвищений рівень безпеки. Як для комп'ютера, так і для IP-адреси.
2
Скористайтеся послугами прикріплення доменного імені до свого динамічному адресою. Вони доступні в мережі (безкоштовно) або у провайдера (платно). Виберіть собі певну адресу і прив'яжіть його до своєму динамічному IP.
3
Якщо ви хочете закріпити обліковий запис користувача за конкретної робочої станцією (тобто за конкретним IP-адресою), щоб виключити вхід на неї з інших комп'ютерів, ви повинні для цього володіти правами адміністратора мережі. Відкрийте DirectAdmin, пройдіть на «Властивості користувача», виберіть вкладку «Вхід на». Вкажіть імена всіх комп'ютерів, з яких користувач може отримувати доступ до облікового запису. Закріпіть адреси за допомогою команди (приклад): host host {hardware ethernet 00: 13: 8F: 4B: 8E: 82; fixed-address 192.168.1.2;
4
Якщо у вас кілька домашніх комп'ютерів об'єднані в загальну мережу через роутер, то щоб запобігти конфлікту IP-адрес, змініть його налаштування. Запишіть для кожного комп'ютера свою адресу (з різницею в одну цифру). Наприклад, якщо роутер роздає адреси з мережі 192.168.1.1, то ви будете повинні вписати: - на першому комп'ютері: 192.168.1.2 (потрібний вам IP) маска 255.255.255.0шлюз 192.168.1.1- на другому комп'ютері: 192.168.1.3 (потрібний вам IP) маска 255.255.255.0шлюз 192.168.1.1
5
Якщо вам необхідно закріпити адресу на відносно нетривалий термін, то підключіться до інтернету, переведіть динамічний IP в статичний в налаштуваннях мережевого підключення. Після цього не переривайте з'єднання з інтернетом доти, поки ви зацікавлені в тому, щоб адресу був закріплений.