Як встановити авторизацію.

Багато сайтів у всесвітній павутині надають публічний доступ до інформації, що міститься на них. Будь-який бажаючий може переглянути загальнодоступні сторінки ресурсів. Проте буває так, що до деяких розділів веб-сайтів потрібно надати обмежений доступ.
Інструкція
1
Підключіться до сервера ssh. Якщо у вас консольний клієнт, то наберіть команду в консолі ssh @. Приміром, команда може виглядати так ssh vic@site.ru. Введіть пароль після запиту від свого облікового запису. Можете скористатися під windows альтернативними програмами-клієнтами. Наприклад, одна з таких програм називається putty.
2
Перейдіть на сервері в кореневої каталог, який не доступний з web. У ньому, як правило, знаходиться підкаталог під назвою public_html, в який вміщено весь вміст ресурсу, доступне для перегляду через мережу інтернету. Скористайтеся командою cd. Якщо повний шлях до папки ви не пам'ятаєте, то для отримання вмісту каталогу використовуйте команду ls і здійснюйте поетапні переходи.
3
В поточному каталозі створіть файл паролів. Виконайте команду htpasswd -c. "-" - Це коректне ім'я файлу. Для авторизації в нього будуть поміщені дані. "-" - Це ідентифікатор користувачів. Вони матимуть доступ до розділу ресурсу. Команда виглядає так htpasswd -c .pwd User1. Після того як ви введете команду, буде запитаний пароль з введенням ім'ям для користувача. Підтвердження пароля буде запитано після введення самого пароля.
4
Тепер необхідно перевірити існування файлу паролів. ls - all - виконайте цю команду. Файл паролів повинне бути присутнім в відображеному списку всього вмісту поточного каталогу.
5
Додайте користувачів, яким доступ буде дозволений. htpasswd - виконайте команду такого виду.
6
Відключитеся від сервера. Тепер введіть exit і підтвердіть команду, натиснувши на Enter. Файл .htaccess зміните. За допомогою програми FTP-клієнта підключіться до сервера. Зайдіть в каталог, який відповідає розділу сайту, для якого потрібна авторизація. Так має бути файл під назвою .htaccess - завантажте його на свій ПК.
7
Зайдіть в розділ сайту для перевірки роботи системи авторизації. Браузер відобразить діалог з даними для авторизації, якщо все працює коректно.