Як поставити багажник на Калину. переробка багажника під калину.

Автомобіль Лада Калина є дуже практичною і економною міський моделлю. Конструктори заводу АвтоВАЗ передбачили установку зовнішнього багажника на дах Калини, який дозволяє перевозити великогабаритні вантажі. При знанні схеми установки багажника це можна зробити самому.
Вам знадобиться
  • - новий металевий багажник;
  • - комплект універсальних рейлингов.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на рівну площадку. Кілька разів качніть машину, кілька разів з силою натиснувши на крило, щоб рівномірно розподілити навантаження на стійки автомобіля. Якщо навантаження буде розподілена нерівномірно, то на кузові утворюються маленькі перекоси непомітні неозброєному оку. Їзда на автомобілі з такими перекосами може надалі стати причиною тріщиною і розтягування металу.
2
Оберіть тип багажника , який ви хочете встановити. Можна купити звичайний четирехлапчатий металевий багажник. Купувати потрібно модель, призначену для установки саме на сімейство Калин. Спроба переробити і встановити багажник від іншого автомобіля призведе порушення геометрії, що може стати причиною аварії.
3
Відкрийте всі четверо дверей. Зніміть верхню гумову накладку, звільнивши край кузова. Встановіть багажник на кришку, відрегулювати його рівно посередині. Почніть поступово закручувати кріплення. Ні в якому разі випадку відразу не закручуйте до упору одне з кріплень! Потрібно потроху рівномірно загортати кожен з чотирьох болтів, щоб не перетягнути і не встановити багажник з креном.
4
Є більш сучасний варіант багажника - рейлінги. Вони набагато практичніше, так як виконані з міцного сплаву. Під лапками рейлингов не утворюється іржа. Слід зауважити, що можна регулювати відстань між двома встановленими рейлингами, а також їх кількість. Чим важче вантаж, тим більше планок потрібно встановити.
5
Придбайте комплект універсальних рейлингов. Вони легко встановлюються на дах будь-якої ширини. Схема монтування схожа з установкою звичайного багажника . Потрібно уважно стежити, щоб відстань від краю кузова до кожної лапки було однаковим.
6
Встановіть спеціальні замки. Вони зможуть запобігти крадіжкам вашого багажника . Установка таких замків обов'язкова в тому випадку, якщо ви залишаєте ваш автомобіль на вулиці.
Автомобільний багажник - річ незамінна. Якщо ви збираєтеся на природу, на дачу або на відпочинок і боїтеся, що ваш стандартний багажник не впорається з перевозом бажаного вантажу, то встановіть додатковий багажник . Крім звичайних багажник ов існують багажник і-бокси, які зберігають перевозяться предмети від дощу і пилу.
Інструкція
1
Основними несучими частинами багажник а є поперечини-поперечки і стійки-опори з кріпильними пристроями. Також в систему багажник а входять навісні кріплення для перевезення вантажів.
2
Найпоширеніший спосіб установки - установка на дах автомобіля. Існують спеціальні багажник і, які навішуються на задні двері автомобіля. Є задні варіанти і багажник і-майданчика.
3
Кріплення багажник а залежить від конструкції автомобіля. Найбільш поширений кріплення в в штатні лючки на даху, які є майже у всіх іномарок. Також можливе закріплення багажник а системою з релингами - поздовжніми опорами, на них ставляться поперечки. Їх можна закріпити в наявних люках або прикрутити саморізами до кузова.
4
Для автомобілів, в яких немає лючков, існує система кріплення під двері. У ній опора чіпляється за проріз. Її використовують для задніх багажник ов, які навішуються на двері.
5
Для позашляховиків - кріплення багажник а можливо на кронштейн запасного колеса. Для старих моделей автомобілів застосовується кріплення за жолоб водостоку над дверима.
6
В даний час кріплення опори до кузова замикається на ключ. Робиться це для попередження крадіжки багажник а.
7
У магазинах представлений великий асортимент всіляких багажник ів і кріплень. Професіонали підберуть вам багажник і кріплення за вашим бажанням і можливостям.
8
Поставивши багажник необхідно пам'ятати - ви учасник дорожнього руху. Вантаж нагорі вашого автомобіля не повинен перекривати огляд іншим водіям. На вашій совісті лежить надійність прикріплення перевезеного вантажу.