Як задати мітку.

Мітка диска відображається з буквою диска і служить для визначення потрібного томи. Відсутність мітки призводить до появи значення під назвою «Локальний диск». Розміри мітки не повинні перевищувати 32 символу в файл-системі NTFS або 11 знаків в FAT.
Інструкція
1
В останній є можливість вживання верхнього регістру і тільки його. На відміну від символів табуляції знак пробілу завжди допустимо.
2
Зайдіть в меню «Пуск» для того, щоб виконати операцію зміни сітки диска і перейдіть в «Мій комп'ютер». Вкажіть те, підлягає зміні диска, і натисніть клавішу F2. Потім введіть необхідне значення нової мітки томи в потрібне поле та натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
3
Під час проведення операції використовуйте зміна мітки вибраного диска або поверніться в меню «Пуск» для того, щоб здійснити необхідну процедуру альтернативний методом, використовуючи інструмент «Редактор реєстру».
4
Перейдіть в «Виконати», введіть у полі «Відкрити» значення regedit для того, щоб запустити утиліти. Натисніть кнопку «ОК» для підтвердження виконання операції і відкрийте гілку реєстру. Необхідні зміни внесіть до значення параметра @ = DISK ім'я_диска. Завершіть роботу редактора реєстру для того, щоб застосувати вибрані зміни.
5
Поверніться ще раз в меню «Пуск», перейдіть в «Виконати» для того, щоб виконати операцію за допомогою інструменту під назвою «Командний рядок» зміни мітки вибраного томи.
6
В полі «Відкрити» введіть cmd, підтвердіть натисканням «ОК» запуск інструменту. У текстове поле команди введіть таке значення label ім'я_диска: мітка. Натисніть Enter для підтвердження виконання команди зміни мітки.
7
Користуйтеся синтаксисом label/? для того, щоб отримати додаткову інформацію про команду, яка використовується, або використовуйте можливості полегшення автоматизації та виконання процесу редагування потрібного параметра, який надається спеціалізованими програмами, такими як Disk Director Suite та Partition Manager.
Мітка диска служить для визначення необхідного томи і відображається поряд з буквою диска. Відсутність мітки призведе до появи значення «Локальний диск». Розміри мітки не можуть перевищувати 32 символу в файлової системі NTFS або 11 символів в файлової системі FAT, причому в останній можливе вживання тільки верхнього регістру. Знак пробілу, на відміну від символів табуляції, припустимо.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції зміни сітки обраного диска і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер».
2
Вкажіть підлягає зміні мітки тому і натисніть функціональну клавішу F2.
3
Введіть бажане значення нової мітки томи у відповідне поле і підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter.
4
Використовуйте опцію зміни мітки обраного диска під час проведення операції форматування або поверніться в головне меню "Пуск" для здійснення необхідної процедури альтернативним методом з використанням інструменту «Редактор реєстру».
5
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення regedit у полі «Відкрити» для запуску утиліти.
6
Підтвердіть виконання команди запуску натисненням кнопки OK і розкрийте гілку реестраHKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerDriveIconsимя_дискаDefaultLabel.
7
Внесіть необхідні зміни в значення параметра @ = DISK імя_ диска і завершіть роботу інструменту "Редактор реєстру» для застосування обраних змін.
8
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в пункт «Виконати» для виконання операції зміни мітки вибраного томи третім методом із застосуванням інструменту «Командний рядок».
9
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та підтвердіть запуск інструменту натисканням кнопки OK.
10
Введіть значення label імя_ диска : меткав текстове поле інтерпретатора команд і підтвердіть виконання команди зміни мітки натисканням функціональної клавіші Enter.
11
Використовуйте сінтаксісlabel/? Для отримання додаткової інформації про використовувану команді або скористайтеся можливостями полегшення виконання та автоматизації процесу редагування необхідного параметра, наданими спеціалізованими додатками: - Partition Manager; - Disk Director Suite.