Як додати оснастку.

Оснастки - це один з інструментів настройки оболонки Windows. Групуються вони в «Консолі управління» (MMC - Microsoft Management Console) і використовуються для адміністрування комп'ютера. «Консоль управління» зручно використовувати для редагування реєстру.
Інструкція
1
Щоб додати оснастку в MMC, необхідні права адміністратора. В меню «Пуск» вибирайте команду «Виконати» і введіть в командний рядок mmc. Для підтвердження натисніть OK. З'являється вікно управління. Відкрийте меню «Консоль» і використовуйте опцію «Додати або видалити оснастку ». Для виклику цієї команди можна використовувати поєднання Ctrl + M. Натисніть «Додати» і вибирайте зі списку потрібну оснастку .
2
Активуйте її подвійним клацанням. Якщо цю оснастку можна використовувати для віддаленого керування іншим комп'ютером, з'являється вікно підказки з пропозицією вибрати тип управління - локальне або віддалене. Встановіть радіокнопку в потрібне положення.
3
Якщо ви збираєтеся використовувати цей засіб для віддаленого управління, натисніть «Огляд». У новому вікні вибирайте мережеве оточення, в якому розташований об'єкт управління, і його мережеве ім'я. Натисніть для підтвердження «Готово». Якщо є необхідність, вибирайте наступну оснастку . Потім закрийте список і натисніть ОК.
4
Якщо якийсь оснастки немає в списку, необхідно встановити програму, яку цей засіб адмініструє. В «Панелі управління» розкрийте вузол «Установка та видалення програм» і вибирайте зі списку «Установка програм» або «Установка компонентів Windows».
5
сконфігурованої консоль можна зберегти на жорсткий диск. В меню «Консоль» використовуйте команду «Зберегти як ..." і введіть ім'я. За замовчуванням ММС записується в папку C: Document and SettingsТекущій пользовательГлавное менюПрограммыАдминистрирование. Щоб викликати цю консоль одним кліком миші, в меню «Пуск» вибирайте «Програми» і «Адміністрування».
6
Реєстр Windows має деревоподібну структуру. Дочірні вузли оснасток називаються розширеннями батьківських вузлів. Наприклад, оснастка «Конфігурація користувача» має наступні розширення: - конфігурація програм; - конфігурація Windows; - адміністративні шаблони.
7
В MMC можна додавати розширення оснасток. За збереженої консолі клацайте правою клавішею і вибирайте пункт «Автор». В меню «Консоль» клацніть команду «Додати і видалити оснастку » і відзначте елемент, який будете розширювати. Переходьте у вкладку «Розширення». За замовчуванням встановлений прапорець «Додати всі розширення». Якщо ви хочете встановити тільки обрані розширення, зніміть його і відзначайте потрібні елементи.
Оснащення в операційній системі Microsoft Windows прийнято іменувати мінімальний компонент управління, що входить в консоль управління ММС (Microsoft Management Console). Оснастки поділяються на самостійні і розширюють. Засобом управління оснащеннями служить інструмент «Диспетчер оснасток».
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Microsoft Windows і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури запуску вибраної оснастки.
2
Введіть значення «імя_оснасткі.msc» (без лапок) в поле "Відкрити" і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску.
3
Скористайтеся значенням gpedit.msc для виклику оснастки «Групова політика» і натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску.
4
Розкрийте пункт «Конфігурація користувача» і перейдіть в пункт «Адміністративні шаблони» для виконання операції визначення параметрів доступу до інших оснащення.
5
Виберіть пункт «Компоненти Windows» і вкажіть пункт «Консоль управління Microsoft».
6
Виберіть пункт «Компоненти Windows» і вкажіть пункт «Консоль управління Microsoft».
7
Введіть значення secpol.msc в поле "Відкрити" і підтвердіть запуск оснастки «Локальні параметри безпеки» натисканням кнопки OK для виконання процедури редагування політики паролів, прав доступу і облікових записів користувачів.
8
Вкажіть значення perfmon.msc в рядку «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження запуску оснастки «Продуктивність системи» для визначення завантаженості процесора і жорстких дисків, обсягу використовуваної пам'яті і розмірів кешу та інших базових параметрів системи.
9
Скористайтеся значенням lusrmgr.msc в поле "Відкрити" і виконайте натиснення кнопки OK для підтвердження запуску оснастки "Локальні користувачі та групи», що дозволяє здійснити створення нових і редагування вже існуючих груп користувачів, або введіть значення devmgmt.msc для виклику оснастки «Диспетчер пристроїв», що забезпечує можливість управління більшістю пристроїв на використовуваному комп'ютері та натисніть кнопку OK для підтвердження запуску.
10
Ознайомтеся з можливостями інших оснасток і використовуйте їх у міру необхідності.