Як відремонтувати будинок у селі.

Власний будинок в селі - відмінна можливість для відпочинку на природі та альтернатива міській квартирі. Однак перед тим, як поселитися за горо будинок , сільський будинок необхідно відремонтувати. Масштаб робіт залежить від стану житла, ваших запитів і можливостей.
Інструкція
1
Оцініть стан будинок а. Пройдіться по кімнатах, відкрийте і закрийте усі вікна і двері, загляньте в підвал і на горище. Перевірте стан печі, димоходу і даху. За підсумками обходу складіть перелік необхідних робіт. Прорахуйте приблизний кошторис. Майте на увазі, що ремонт напевно зажадає додаткових витрат, тому плануйте майбутні витрати з запасом.
2
Вирішіть, хто займеться ремонтом. Деякі господарі воліють почати ремонт самостійно. Однак такий підхід розумний, лише якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатнім запасом часу і маєте навички подібних робіт. В ідеалі варто розділити обов'язки - робочі займуться складними ділянками - наприклад, ремонтом водопроводу, даху або перебором статі. Ну а господареві чекають дрібні трудомісткі роботи - подклейка, фарбування і здійснення загального керівництва.
3
Придбайте необхідні матеріали. Вибираючи їх, враховуйте термін їх експлуатації. Не економте на важливих пунктах - наприклад, матеріалах для покрівлі, водопровідних трубах, статевих дошках. Зате можна скоротити витрати за рахунок обробки - виберіть недорогі шпалери, фарбу, лінолеум, міжкімнатні двері.
4
Чи не мрійте про глобальні перебудовах. Не варто проводити перепланування старого будинок а. Грунт під фундаментом вже ущільнився певним чином. Перевлаштування викличе перерозподіл тиску, що може спричинити за собою усадку і тріщини в стінах. З тієї ж причини не рекомендується вирівнювати стіни, злегка змінили кут нахилу.
5
Зате з усією уважністю варто поставитися до підлог. Найкраще повністю зняти стару підлогу, зміцнити перекриття і настелити нові дошки, підклавши під них утеплювач. Якщо ви хочете поставити нові вікна, викличте фахівця для проведення точних вимірів - швидше за все, стандартні склопакети вам не підійдуть.
6
Якщо в будинок е мається піч, запросіть пічника, щоб він оглянув її і вирішив, що потрібно для відновлення. Врахуйте, що поточний ремонт печі і чистку димоходу доведеться проводити щороку.