Як підстригти косу чубок. Як правильно стригти косу чубок будинку.

Косий чубчик більше підходить до креативних стрижок. Підстригти такий вид чубчика можна в домашніх умовах, для цього не потрібно особливих пристосувань, а підійдуть звичайні ножиці. Тими ножицями, якими ви стрижете волосся, не можна різати інші матеріали або папір, так як вони стають тупими.
Інструкція
1
Якщо у вас чубчик з одного боку підводиться біля коріння, то стригти потрібно сухий волосся. Подовжена частина повинна бути та, що поднімается.В тому випадку, якщо у вас слухняне волосся - злегка змочіть їх водою.
2
Визначтеся, який кут нахилу вам потрібен. Але він не повинен виходити за лінію росту волосся (місце, де починають рости волосся на лобі).
3
Затисніть між пальцями однієї руки волосся під бажаним кутом і зріжте зайвий волосся.
4
Розчешіть чубок і подровняйте нерівності. Якщо у вас є філіровочние ножиці, то злегка профілюють чубок .
5
Найпростіший спосіб отримати косу чубок - відвідування перукарні. Майстер зробить бажану форму чубчика професійно і швидко.
Косий чубчик дуже популярна серед багатьох жінок (незалежно від віку) і навіть серед деяких чоловіків. Оскільки така чубчик виходить досить довгою, то її можна укладати найрізноманітнішим чином, постійно експериментуючи із зовнішністю. Косий чубчик досить проста у виконанні. Ви навіть можете спробувати зробити її самі.
Вам знадобиться
  • Ножиці
  • Гребінець
  • Дзеркало
  • Заколка
Інструкція
1
Щоб зробити косу чубок для початку визначтеся з її видом, довжиною і густотою. Потім відокремте майбутню чубок від решти волосся, прибравши решту волосся в пучок.
2
Косий чубчик робиться за допомогою техніки филировка, тому по можливості використовуйте тільки найтонші і гострі ножиці, які вдасться знайти.
3
вистригати форму вашої чубчика зверху вниз, діючи ножицями під кутом в 45 градусів.
4
Коли робите косу чубок, завжди залишайте кілька зайвих сантиметрів по всій довжині волосся - відстригти ви їх завжди встигнете, а ось відростати ненавмисно обрізані сантиметри будуть дуже довго.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QVMAEfr00uQ
Зверніть увагу
Косу чубок потрібно робити тільки коли волосся сухе. Інакше є шанс, що ви отстріжете зайве, навіть якщо у вас ідеально пряме волосся, а якщо вони в'ються - і поготів.