Як відправити лист dhl.

Відправку важливих документів далеко не завжди можна довірити звичайній пошті. Посилати цінне відправлення найкраще за допомогою перевіреної і надійної фірми, яка гарантовано доставить його до вашого адресата. Одна з таких компаній - DHL.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - інтернет;
  • - гроші.
Інструкція
1
Довідаєтеся про тарифи на поштові послуги компанії DHL. Дізнатися повну вартість вашого відправлення можна, зателефонувавши в найближчий офіс компанії у вашому місті або за телефоном безкоштовної гарячої лінії 8-800-100-30-85. Крім того, на офіційному сайті фірми www.dhl.ru мається онлайн- «калькулятор», за допомогою якого ви зможете заздалегідь спланувати свої витрати.
2
Якщо ви маєте намір відправляти за допомогою DHL не єдине лист , доцільно укласти клієнтський договір. Він дасть вам можливість користуватися рядом переваг: відстежувати місцезнаходження свого відправлення, отримати більш оперативне обслуговування, управляти своїм особистим кабінетом.
3
Заповніть необхідні дані на конверті. Ви можете зробити це самостійно, або за допомогою оператора компанії. Вам будуть потрібні: точна адреса і поштовий індекс одержувача, а також ім'я та прізвище адресата. В разі термінової доставки необхідно також вказати мобільний телефон одержувача.
4
Оберіть найбільш зручний для вас тариф. Він залежить не тільки від ваги листи і пункту призначення, але і від швидкості доставки. При плануванні ваших відправлень беріть до уваги, що послуги компанії DHL - одні з найдорожчих на даному ринку. Але при цьому у компанії є гнучка система тарифікації, а також послуга «оплата адресатом».
5
Якщо ви користуєтеся послугами DHL постійно, скачайте на свій комп'ютер додаток DHL Web Shipping. Ця програма допоможе вам отримувати всю необхідну інформацію в режимі онлайн, повідомляти одержувача про відправку кореспонденції, вести базу адресатів, оплачувати послуги.
Корисна порада
При відправленні листа ви можете скористатися послугою виклику кур'єра, заповнивши заявку на сайті компанії або за телефоном. Для цього вам необхідно заздалегідь ввести докладну інформацію про лист і вибрати спосіб оплати.