Як відключити стрічку новин.

Новин ніколи не буває мало. Інше питання, що іноді їх буває занадто багато до такої міри, що суть того, що відбувається втрачається за рекламними повідомленнями і непотрібними коментарями. Як же відключити стрічку новин у соціальній мережі, в браузері і в CMS?
Інструкція
1
Щоб видалити непотрібні новини або коментарі в соціальних мережах, вам доведеться внести на рахунок сайту якусь ту суму. Це забезпечить вам VIP-статус на певний період, після чого вам доведеться поповнити рахунок. Якщо ви турбуєтеся про те, щоб відвідувачі вашого сайту не бачили ваші відповіді на питання в Моєму Світі, зайдіть у розділ «Що нового», клікніть по синьому олівця і приберіть мітки. Після цього збережіть зміни і обновіть сторінку.
2
Якщо на вашому комп'ютері встановлений браузер Internet Explorer 7 і нижче, виберіть в його рядку «Сервис», потім перейдіть до пункту «Властивості оглядача» і натисніть на вкладку «Додатково». Знайдіть рядок «Дозволити сторонні розширення для браузера» і зніміть прапорець.
3
Якщо ви користуєтеся Internet Explorer версії 8 і вище і хочете відключити новини на своєму сайті, зайдіть в адміністраторський розділ. У секції «Конфігурації» пройдіть по посиланню «Канали новин». Встановіть параметр «Включити загальний канал новин» в положення "Виключено".
4
Якщо у вас браузер Opera, увійдіть в його меню, потім виберіть розділ «Новини», після чого зверніться до пункту «Управління новинами» і відключіть розсилку. Якщо ви користуєтеся Mozilla Firefox, увійдіть в меню, виберіть «Закладки». Знайдіть пункт «Стрічка новин», натисніть на нього правою кнопкою миші і видаліть.
5
Якщо ви працюєте в WordPress і хотіли б виключити записи рубрик з RSS з фида, скористайтеся наступним кодом: function removeFromFeed (Squery) (if (Squery-> is feed) (Squery-> set ('cat', ' -5 ');) return Squery;) add filter (' pre_get_posts ',' removeFromFeed ');
6
Якщо ви хочете виключити записи і з фида, і з головної сторінки, скористайтеся наступним кодом: function removeCat (Squery) (if (Squery-> is feed) || ($ query-> is_home &&! (Is_paged ( )))) {$ query-> set ('cat', '- 5, -34');} return Squery; ) Add filter ('pre_get_posts', 'removeCat');