Як оновити стару фотографію.

Для того щоб злегка оновити відскановану стару фотографію , як правило, достатньо попрацювати з кольором зображення. Набагато більше часу може зайняти відновлення знімка, який був неодноразово складний і потріскався перш, ніж потрапив в сканер. Обробку таких зображень можна виконати в програмі Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Завантажте файл зі знімком в графічний редактор. За допомогою опції Layer via Copy групи New меню Layer створіть копію вихідного шару. Якщо вам потрібно тільки злегка оновити потьмяніли кольори на фотографії, слід залишити для себе можливість змінити ступінь корекції зображення. Для цього всі редагування застосовується не до вихідного шару, а до його копіям, прозорість яких можна збільшити в кінці роботи.
2
Існує кілька способів пожвавити кольору на старих знімках. Один з них полягає в застосуванні опції Match Color групи Adjustments меню Image. Налаштуйте інтенсивність кольорів за допомогою регулятора Color Intensity. Для освітлення картинки скористайтеся налаштуванням Luminance.
3
Інший спосіб освіження кольорів на знімку полягає в зміні режиму накладення шару і застосуванні фільтра. Змініть режим накладання копії фотографії з Normal на Soft Light, вибравши в палітрі шарів цей пункт зі списку. Опцією Hue/Saturation з групи Adjustments відкрийте вікно налаштувань і збільште значення параметра Saturation. Розмийте відкоригований шар опцією Gaussian Blur групи Blur меню Filter. Зазвичай буває достатньо розмиття радіусом від п'яти до п'ятнадцяти пікселів.
4
Нерідко вицвілі знімки відрізняються своєрідним колірним балансом. Якщо вас не влаштовує вінтажний вид фотографії, відкоригуйте кольору на знімку опцією Curves групи Adjustments. Відкривши вікно налаштувань, вкажіть за допомогою крайньої правої піпетки область білого кольору на зображенні. Інструментом, розташованим зліва, вкажіть чорний колір. Середня піпетка призначена для сірих ділянок картинки.
5
Для видалення тріщин і слідів згину може знадобитися багато часу, терпіння і інструмент Clone Stamp. Один із способів видалення ушкоджень за допомогою цього інструменту полягає в роздільному відновленні фактури і кольору. Щоб це зробити, опцією Lab групи Mode меню Image переведіть знімок в режим Lab.
6
В палітрі каналів клікніть по каналу Brightness і приберіть пошкодження, діючи інструментом Clone Stamp. Затиснувши клавішу Alt, клікніть по неушкодженою області картинки, щоб вказати джерело для копіювання пікселів. Зафарбуйте тріщину або згин, відпустивши Alt.
7
Для видалення кольорової плями, що залишилося на місці пошкодження, клікніть по каналу Lab, перемкніть інструмент в режим Color і зафарбуйте пляма таким же способом, яким ви відновлювали фактуру.