Як перевірити блок розпалу ксенону.

Ксенон, або ксенонова лампа - один з видів газорозрядних ламп. Вона являє собою колбу з кварцового скла, заповнену газом під високим тиском (до 30 атм). Ксенон може не горіти з двох причин: зіпсувалася лампа або несправний блок розпалювання.
Інструкція
1
У комплект ксенонових ламп входять блок розпалювання лампи і сама лампа. Блок розпалювання необхідний для подачі високовольтного (25000 вольт) імпульсу в лампу, в результаті чого починається іонізація ксенону , і лампа починає розгоратися. У режимі горіння освітлювального приладу потрібно вже невелика потужність - близько 35 ват.
2
Щоб визначити несправність, акуратно дістаньте з блок -фари ксенонової лампи. Огляньте її візуально. Від'єднайте дроти лампи, що йдуть від блок а розпалювання.
3
Підключіть дроти блок а розпалювання до іншої справної ксеноновим лампі. Якщо лампа загорілася, значить, справа, швидше за все, в лампі. Якщо лампа не горить, значить, несправний блок розпалювання, і його доведеться міняти. Блок являє собою спеціальну мікросхему, запаяну в залізний корпус. Вони налічують п'ять поколінь, найбільш поширеними і надійними вважаються блок і четвертого покоління, тому при виборі нової лампи віддайте перевагу саме їм.
4
Купуйте лампи, блок розпалювання яких можна замінити при несправності.
5
Не забувайте про те, що торкатися до ксеноновим лампі треба обережно, через серветку або в гумових рукавичках. Колба досить крихка, а жирові сліди від рук можуть призвести до зміни спектра світіння.
6
Також слід пам'ятати, що при установці ксенонових фар слід встановлювати також систему автоматичного регулювання кута їх нахилу і фароомивачі, щоб зустрічним світлом не засліплювати водіїв, які їдуть в протилежному напрямку.
Зверніть увагу
Ксенонові лампи мають масу переваг перед іншими лампами, використовуваними в фарах авто, в тому числі і галогеновими. Вони в кілька разів яскравіше і довговічніше аналогів, надійні, економічні, чи не перегріваються. До недоліків ксенону відноситься швидкість їх включення (кілька секунд), висока вартість, а також неможливість одиничної заміни. Заміна ксенонових фар можлива тільки парою, інакше колір однієї фари відрізнятиметься від іншої.
Ксенон - 54-й елемент таблиці Менделєєва, який являє собою інертний газ, який знайшов широке застосування в електротехніці. Справа в тому, що коли ксенон поміщають в герметичну скляну колбу і ініціюють електричний розряд, він починає випромінювати яскравий білий світ, за своїми характеристиками нагадує денний. Ця властивість було покладено в основу виробництва ксенонових ламп.
Інструкція
1
Існують три категорії таких ламп - з довгою і короткою дугою, і третю групу представляють ксенонові лампи-спалаху. Конструкція лампи досить проста. Вона складається з колби, зробленої з кварцового або звичайного скла з упаяними з двох кінців вольфрамовими електродами. Після того, як усередині створюється вакуум, простір заповнюється ксеноном. У лампи-спалаху передбачений оперізуючий колбу додатковий третій електрод.
2
Вже не перший рік ксенонові лампи використовуються у фарах деяких марок автомобілів. Достоїнствами таких ламп є економічність, довговічність і надійність. Однак при заміні галогенових ламп ксеноновими, щоб не засліплювати водіїв зустрічних машин, доведеться повністю замінити фари. Перед початком роботи потрібно детально вивчити інструкцію. Після вилучення лампи, що підлягає заміні в захисній кришці необхідно просвердлити невеликий отвір діаметром близько 25 мм і протягнути через нього провід до блоку розпалювання.
3
Для безпеки в отвір встановлюється влагозащитная гумка. Перед тим, як встановити лампу в гніздо і зафіксувати, її необхідно протерти спиртом.
4
Потім зажим «+» з'єднується з акумулятором, заводиться двигун і включаються фари. Залишається перевірити працездатність системи освітлення і відповідність параметрів тим, що вказані на упаковці, після чого провести регулювання фар. Допустима різниця повинна відповідати +/- 500К.
5
Для перевірки ламп на величину споживаної електроенергії досить заглянути в їхні технічні характеристики. Для галогенною лампи величина енергоспоживання дорівнює 55 ватам, а для ксенонової лампи 35 ватам. Ксенон ові лампи значно перевершують галогенні лампи по довговічності. Термін служби лампи Ксенону може досягати 3000 годин, у той час як термін служби галогенною лампи - приблизно 400 годин.
6
Ксенон ові лампи найбільш надійні в процесі експлуатації, але існують і певні мінуси. Для включення лампи Ксенону потрібен якийсь час. Наявність ксенонового освітлення - зайвий привід причепитися до вас співробітникам дорожньо-постової служби та державної служби автомобільної інспекції. Слід врахувати, що ксенонові лампи ще й дорожче, порівняно з галогенними.
Зверніть увагу
У більшості країн виробники автомобілів встановлюють саме ксенонові лампи, через їх потужного освітлення при економному витрачанні енергії. Так само ці лампи більш довговічні в порівнянні з іншими лампами. Для порівняння галогенних і ксенонових ламп проводилися порівняння в ході їх перевірок в різних умовах. Так, за допомогою приладу фотометра визначили, що яскравість світла, передана ксеноновим лампою, більше яскравості галогенною лампи практично в два рази. Для визначення спектру світловий гами ксеноновим і галогенною ламп скористалися спектрометром, який визначив такі дані: для «галогенки» - три тисячі двісті кельвінів (жовтий колір), для «ксенону» - 4200, 6000, 7500 кельвінів при білому, блакитному і синьому кольорі відповідно .