Як вибирати печінку. Як вибрати якісну яловичу печінку.

Печінка належить до субпродуктів. У ній міститься велика кількість вітамінів, мінералів. З цього органу можна приготувати різноманітні страви. Печінка використовують у дитячому харчуванні, рекомендують вживати в цілях підвищення гемоглобіну.
Інструкція
1
Вибираючи на ринку, помацайте продукт рукою. Хороша печінку волога, не липка. Колір залежить від різновиду субпродукту. Яловича - сама темна, на ній присутній плівка, на свинячої печінки такої оболонки немає. Печінка світлого кольору може означати, що її вимочували, або вона взята від старої тварини. Попросіть у продавця ніж, проткніть продукт і подивіться на колір крові, яка витікає. Якщо вона червона - можете купувати - товар свіжий.
2
Понюхайте печінку. Від якісного продукту виходить приємний аромат, не повинно бути кислого та іншого неприємного запаху. Подивіться на неї з усіх боків, ви повинні знайти клеймо, яке ставлять спеціальні служби, що перевіряють товар перед продажем.
3
Візьміть печінку в руки. Хороша - має блискучу однорідну гладку поверхню. Допускається наявність прожилок, що не є ознакою зіпсованого продукту.
4
Поцікавтеся у продавця про вік тварини, чию печінку ви збираєтеся придбати. Як правило, телячий субпродукт має світло-коричневий колір і володіє пухкою структурою. На свинячий - є малюнок у вигляді ромбів. Розмір інформації про вік тварини вам не дасть. Печінка може бути маленькою і у дорослої особини, наприклад, якщо вона хворіла.
5
Дістаньте заморожену печінку з лотка в магазині і огляньте упаковку. На ній не повинно бути ушкоджень, перевірте термін придатності, зазвичай він зазначений на звороті. Подивіться, якого кольору продукт. Він повинен бути однорідним, без сірого нальоту і темних плям.
6
Печінка тріски вибирайте в банках, дата виготовлення яких вибита назовні, на кришці. Струсіть тару, не повинно бути булькаючих звуків.
Зверніть увагу
Зберігати печінку можна як у холодильнику, так і в морозильній камері. Але бажано готувати її відразу після покупки.
Корисна порада
Купуйте печінку тільки в магазинах або на ринку, тут проводиться перед продажем ретельний контроль з боку ветеринарних служб. На вулиці можна купити субпродукт поганої якості, або від хворої тварини.