Як вставити банер в блог.

Банер - популярний засіб інтернет-реклами, яке традиційно використовується в блогах. Це невеликий графічний файл з різними спецефектами, представлений у вигляді посилання. Головне завдання банера - привернути увагу користувача, зацікавити його і змусити перейти на сторінку рекламодавця.
Інструкція
1
Поставити банер в блог не складніше, ніж залити картинку і оформити її в якості посилання - принцип роботи аналогічний. Додається елемент як звичайне gif-зображення, укладену в теги і .
2
Зайдіть в панель редагування на правах адміністратора. Якщо хочете помістити баннер на окрему web-сторінку, то створіть новий запис - перед вами відкриється порожнє вікно, у верхній частині якого будуть поміщені різноманітні значки. Знайдіть серед них кнопку «Зображення», натисніть на неї.
3
У формі вкажіть адресу зображення, якщо є реферальная посилання, вставте її, або ж завантажте картинку на сервер - у вікні, натисніть на «Виберіть файл» і вкажіть шлях до нього.
4
Вставити зображення можна за допомогою html-коду. У body допишіть команду і обрамити її тегами і . Запис буде виглядати наступним чином: . Використання формату gif дозволяє передати ефекти анімації - популярний засіб привернення уваги в індустрії інтернет-реклами.