Як зробити блакитну троянду.

Сучасну дівчину складно здивувати квітами, так як зараз можна купити практично будь екзотична квітка. Однак все-таки є можливість здивувати вашу другу половинку. Для цієї мети підійде троянда блакитного кольору, яку можна безпроблемно зробити в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - біла троянда;
  • - балончик з блакитною фарбою;
  • - цукор;
  • - вода;
  • - ємність;
  • - сині чорнило;
  • - ніж.
Інструкція
1
Купіть троянду чистого білого кольору. Такий троянді найпростіше надати блакитний відтінок. Видаліть все листя зі стебла. Це потрібно зробити для того, щоб вони теж не офарбилися. Якщо не видалити стебла, то сам бутон буде набагато довше фарбуватися.
2
Візьміть ємність і налийте в неї чисту воду кімнатної температру. Розведіть у воді чорнило. Краще всього використовувати чорнило з кулькової ручки, вони мають насичений синій колір. Ретельно розмішуйте чорнило доти, поки не забарвиться рівномірно. Врахуйте, що колір троянди буде наполовину світліше кольору розчину. Регулювати колір розчину можна кількістю додаються чорнила.
3
Візьміть стебло і зріжте з його кінця по діагоналі не менше одного сантиметра. Велика відкрита площа сприятиме швидкому поглинанню квіткою води. Поставте квітка в воду. Найкраще розташувати її в горизонтальному положенні. Так вона буде фарбуватися рівномірно. Якщо залишити троянду під нахилом, то одна з її сторін може сильніше забарвитися, ніж інша. Постійно стежте за фарбуванням, щоб вийняти квітка з розчину в той момент, коли він прийме бажаний колір.
4
Якщо ви хочете зробити троянду якомога більш природною, то не видаляйте листя. Поставте її в стакан прямо з ними. Не всі листя фарбуються. З ними фарбуватися троянда буде довше. Після того як бутон прийме необхідний відтінок, видаліть те листя, які офарбилися, залишивши зелені.
5
Є інший спосіб надати білої троянді блакитний відтінок - пофарбувати її балончиком. Для цього потрібно купити балончик з блакитною фарбою. Розпорошите балончик, тримаючи троянду в тридцяти сантиметрах. Мінус даного способу полягає в тому, що запах фарби не вивітриться. Можна прикрасити троянду , додавши трохи гранул цукру.
Зверніть увагу
Перед фарбуванням обов'язково одягніть маску або респіратор.