Як відпочити дешево на Мальдівах.

Мальдіви - тропічні острови з м'яким кліматом, ласкавим морем і чудовими пляжами з білого піску. Більшості росіян відпочинок в цьому райському куточку здається недоступним через високу вартість перельоту і дорогих готелів. Однак пара тижнів на Мальдівах не проб'є дірку в сімейному бюджеті, якщо організувати такий відпочинок з розумом.
Вам знадобиться
  • - доступ в мережу інтернет.
Інструкція
1
Відмовтеся від послуг туристичного агентства. Оформлення документів, придбання авіаквитків, розміщення в готелі - всі ці послуги входять в сферу діяльності туристичного агентства, і за їх виконання вам доведеться заплатити чималі гроші.
2
Вивчіть інформацію в мережі інтернет про відпочинок на Мальдівських островах. Відвідуйте спеціалізовані сайти і туристичні форуми. Спілкуйтеся з людьми, вже відпочили на Мальдівах «дикунами», від них ви можете дізнатися масу корисних відомостей.
3
Авіаквитки придбайте після ретельного порівняння цін в різних авіакомпаніях. Жителям Санкт-Петербурга, Калінінграда та інших західних міст Росії буде вигідніше купити квитки в німецьких чи скандинавських авіакомпаніях, попередньо зарезервувавши їх через інтернет. Зрозуміло, для виїзду в ці країни у вас повинні бути відповідні документи, про оформлення яких слід подбати заздалегідь.
4
Замовляйте готель самостійно через інтернет. Вивчіть сайти різних готелів на Мальдівах і виберете номер, що відповідає вашим фінансовим можливостям. Врахуйте, що ціни на проживання можуть коливатися протягом року. У туристичний сезон, тобто під час літніх відпусток і на різдвяних канікулах, вони значно підвищуються.
5
Намагайтеся заощадити на харчуванні. Для цього заздалегідь дізнайтеся у людей, що побували на Мальдівах , де знаходяться недорогі кави і ресторанчики. Якщо вам вдасться зняти невелике бунгало або номер з кухонною нішею, ви можете готувати самостійно, набуваючи продукти на місцевих ринках.
6
Скористайтеся спецпропозиціями туристичних агентств. Гарячі тури - це найпростіший спосіб недорого відпочити на Мальдівських островах. На жаль, кількість подібних пропозицій вкрай мало, тому уважно стежте за ринком гарячих путівок, щоб не упустити свій шанс.