Як вирости манго в домашніх умовах. Як виростити персик в домашніх умовах.

Ті, хто хоч раз спробував справжній дозрілий манго, назавжди запам'ятають його казковий смак і ароматну свіжість. Соковита жовта м'якоть манго нагадує за смаком ананас з персиком, морквою і полуницею. Багато хто намагається виростити манго в домашніх умовах у себе на підвіконні. Щоб це вдалося, треба знати деякі хитрощі.
Вам знадобиться
  • - горщик
  • - земля
  • - пластикова пляшка
Інструкція
1
Очистіть кісточку плоду манго від м'якоті і покладіть на два тижні в ємність з чистою водою кімнатної температури. Не забувайте через день міняти воду.
2
Підготуйте горщик для висадки кісточки. Зробіть в днище горщика декілька дренажних отворів. Насипте на дно горщика частина керамзиту, потім додайте грунт для кактусів, змішану з піском у пропорції 2: 1.
3
Посадіть кісточку в підготовлений грунт. Кісточку потрібно покласти боком, щоб уникнути помилкової посадки коренем вгору. Зверху злегка присипте землею, полийте.
4
Візьміть пластикову пляшку з-під води і розріжте її на дві частини. Одну частину пляшки опустіть в горщик із землею, щоб пляшка накривала посаджену кісточку манго. Це необхідно для підтримки вологості. Через місяць-другий, а бути може і значно раніше, ви зможете побачити в горщику проклюнулися паростки манго. Якщо з однієї кісточки з'явиться кілька сходів, то не рекомендується пересаджувати їх відразу. Дайте рослинам спочатку зміцніти, а вже потім пересадите в різні горщики з родючим грунтом.
5
Манго потрібно поставити на світле сонячне місце, захищене від протягів. Манго погано росте на північній стороні. Для нього ідеальним варіантом стане місце на південній, південно-західній або західній стороні вікна. Якщо ж у вас північна сторона або низький рівень освітлення, то потрібно вдатися до використання підсвічування лампою денного світла.
6
Манго не переносить пересушені ґрунту. Його листочки необхідно обприскувати по кілька разів на день, поливати, але так, щоб не спостерігалося застою води. Це теж шкідливо для рослини.
7
Для того щоб зупинити ріст рослини, необхідно провести прищипивание верхівкової бруньки з листочком. Після цього рослина формуватиме крону.
8
Через два роки рослина обов'язково потрібно пересаджувати в більш об'ємний горщик з родючим грунтом.
9
Рослина потребує підгодівлі. Якщо ви хочете мати здорове манго з блискучими і пружними листям, то проводите щомісячну підгодівлю не рідше одного разу на зимовий період. Влітку і весною рослина потребує більш частому внесення добрив (до трьох разів на місяць).
10
Якщо ви хочете виростити манго в домашніх умовах, то вирощуйте карликові сорти цього прекрасного рослини, яка в Індії вважається священним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GDohgG473CA