Як зрозуміти, хто заходив на твою сторінку ВКонтакте. Як дізнатися скільки людей відвідали вашу сторінку в контакті за день.

На сьогоднішній день соціальна мережа ВКонтакте дуже популярна. Мільйони людей спілкуються там, викладають інформацію про себе, заводять друзів. Цікаво дізнатися, хто буває на вашій сторінці і кому ви цікаві?
Інструкція
1
Щоб бути в курсі, хто відвідував вашу сторінку ВКонтакте , встановіть додаток під назвою «Мої прихильники і мої гості». Зайдіть на свою сторінку і виберіть опцію «Додатки», яка розташована зліва від вашого профілю. Введіть назву програми в з'явилася пошукової графі, знайдіть його в загальному списку і натисніть на нього.
2
Повинно з'явитися вікно «Установка додатки». Поставте за бажанням галочку внизу вікна поруч з написом «Дозволити додатком надсилати мені повідомлення», потім натисніть на "Встановити". Зачекайте, поки пройде завантаження (можете простежити за нею внизу вікна). Якщо після установки з'явилася якась реклама з пропозицією встановити інший додаток, можете сміливо закрити її.
3
Відкрийте програму, виберете опцію «Мої шанувальники». Можете подивитися рейтинг віртуальних друзів по відвідуванню сторінки за весь час перебування на сервісі ВКонтакте , за три місяці і за один місяць. Також ви можете подивитися відвідувачів вашої сторінки всіх разом чи окремо чоловіків і жінок.
4
А для того щоб дізнатися, хто зі сторонніх користувачів був у вас на сторіночці, натисніть вгорі вікна програми «Мої гості». Внизу ви побачите, як проводиться аналіз. Якщо за день хтось із сторонніх людей відвідував вашу сторінку ВКонтакте , то їх аватарки з'являться в додатку, і, натиснувши на картинку, ви зможете переглянути профілі цих користувачів.
5
Якщо ж раптом аватарки НЕ висвітлились, натисніть опцію в середині вікна «Спіймати більше гостей». Повинно з'явитися вікно з пропозицією розмістити у вас на стіні і в новинах запис. Далі натисніть «Розмістити» і введіть код з картинки.
6
Якщо ніхто не з'явився після цієї операції, то це означає, що в цей день вашу сторінку ніхто не відвідував. Не турбуйтеся, адже ви можете подивитися відвідин за інші дні. Для цього в додатку поруч з датою клікніть мишкою по «День назад». Програма покаже вам, хто був в гостях на вашій сторінці ВКонтакте .