Як вибрати ЕПТ-телевізор.

Незважаючи на широке поширення і зростаючу доступність рідкокристалічних і плазмових панелей, кінескопіческіе телевізори і раніше користуються попитом - вони дешеві, підтримують сучасні технології, їх можна легко відремонтувати.
Інструкція
1
Оберіть діагональ. Якщо ви купуєте телевізор в кухню або інше невелике приміщення, то буде достатньо 15-17 дюймів. Якщо ви купите телевізор з діагоналлю 20-21 дюйм, то його можна використовувати і як основний, встановити в одну з житлових кімнат. 29-32 дюймові телевізори можна умовно використовувати як домашні кінотеатри - наявність декількох аудіо- та відеовходів дозволяє підключити декілька пристроїв (DVD, супутниковий тюнер, ігрову приставку і т.д.).
2
Зверніть увагу на частоту розгортки. Стандартна частота змінюваності кадрів для кінескопні телевізори складає 50 Гц. Але сучасні моделі можуть мати і 100 Гц, що робить перегляд телевізора більш зручним - очі менше втомлюються. Але якщо зображення змінюється швидко, то можна спостерігати ефект «розмазування». Тому придивіться до телевізора при швидкій зміні сюжету і потім приймайте рішення. Прослідкуйте також за тим, щоб картинка була стійкою, не було перешкод і посмикувань.
3
Оцініть формат зображення виходячи зі своїх переваг. Якщо ви плануєте використовувати телевізор разом з DVD, то краще вибрати формат 16: 9 - цифровий відеоконтент буде представлений якісніше. Малі формати (4: 3) зручні для перегляду звичайних телевізійних програм.
4
Чим більше потужність динаміків, тим якісніше буде звук, навіть при меншому рівні гучності. Є моделі кінескопні телевізорів з вбудованими аудіопроцесор, які необхідні для домашніх кінотеатрів, а також у тому випадку, якщо ви не плануєте придбати окрему акустичну систему. Увімкніть звук на повну потужність і переконайтеся в тому, що корпус не деренчить, немає сторонніх хрипів і шумів.
5
Зробіть вибір між плоским і опуклим екраном. Чим більше діагональ, тим краще плоский екран - буде менше спотворень і відблисків. Якщо ви шукаєте бюджетну модель, то підійде і телевізор з опуклим екраном і невеликою діагоналлю.
6
Оцініть додаткові функції. Це може бути наявність системи сканування каналів, функції «картинка в картинці» і т.д. Якщо ви плануєте дивитися телепередачі, а не DVD-фільми, то має сенс доплатити за ці функції.