Як вибрати ЖК-телевізор діагоналлю 32 дюйма. вибір телевізора 32 дюйми 2012.

Телевізори з діагоналлю в 32 дюйма вважаються самими затребуваними - екрани такого розміру можна встановити в невеликих приміщеннях (на кухні, в спальні або у вітальні), вони доступні за ціною і володіють широким набором функцій. Критерії вибору телевізорів подібних розмірів стандартні.
Інструкція
1
Зверніть увагу на дозвіл телевізора або розмір матриці. Якщо ви плануєте дивитися тільки телевізійну програму, то буде достатньо дозволу в 800х600 пікселів. Для перегляду DVD фільмів необхідно вибирати моделі телевізорів з великим дозволом - 1366х768 і вище. Для того щоб приймати цифрові телевізійні сигнали, необхідно дозвіл 1920х1080 пікселів.
2
Час відгуку або швидкість переміщення рідких кристалів з горизонтального у вертикальне положення характеризують передачу кольору телевізора. Чим менше цей показник, тим якісніше буде картинка - вибирайте моделі з часом відгуку, що не перевищує 8 мс.
3
Формат зображення вибирайте в залежності від того, що ви вважаєте за краще дивитися - телепередачі (4: 3) або DVD-фільми (16: 9).
4
Контрастність телевізора повинна бути високою - чим менше показник, тим бідніше буде колірна палітра. Сучасні моделі можуть мати контрастність 600: 1, 800: 1 і вище. Але якщо вказана контрастність 12000: 1, то мається на увазі, що необхідно використовувати додаткове регулювання зображення - такі цифри не беріть до уваги. Чим вище яскравість біля телевізора, тим краще буде передана картинка, і вам не доведеться напружувати зір. Стандартний показник яскравості у рідкокристалічних телевізорів - більше 450 кд/м2. Функція автоматичної настройки яскравості робить використання телевізора більш зручним - в залежності від освітлення в приміщенні встановлюється певний рівень яскравості (уточніть, чи мається така функція).
5
Кути огляду біля телевізора повинні бути близько 178 градусів - якщо дивитися на екран збоку, то зміна кольорів і зниження контрастності під таким кутом буде стандартним. Менше значення мають застарілі моделі.
6
Приділіть увагу вбудованої стереофонічною системі - 4 динаміка, підсилювач. Наявність акустичних систем з різними ефектами підвищує вартість телевізора і ступінь його функціональності.
7
З'ясуйте кількість роз'ємів у телевізора - необхідна наявність DVI, HDMI-роз'ємів. Бажано також, щоб телевізор має USB-порт, декілька слотів для карт пам'яті, цифрових висновків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E19kiCJSWZQ
Телевізор давно вже став звичним предметом в будинку. Все більшої популярності на ринку телеприймачів набувають рідкокристалічні (або LCD) телевізори. При тому розмаїтті марок і моделей телевізорів, яке мається на магазинах, ставитися до вибору нового телевізора потрібно з усією серйозністю.
Інструкція
1
Оцініть LCD-телевізор на вигляд - кольором корпусу, діагоналі і формату екрану. При виборі кольору корпусу виходите з обстановки місця, де стоятиме телевізор. Для перегляду звичайних телепрограм вибирайте телевізор з діагоналлю до 26 дюймів. Якщо ж ваша мета - перегляд фільмів або телепередач високої чіткості (HDTV), то віддайте перевагу телевізору з діагоналлю понад 32 дюймів. Для перегляду телепередач бажано купувати телевізори з традиційним форматом 4: 3, для фільмів DVD необхідний широкоформатний екран із співвідношенням сторін 16: 9.
2
Зверніть увагу на кут огляду і систему звуку. Чим більше кут огляду, тим більш комфортно вам буде дивитися на екран з будь-якої точки приміщень. У найбільш просунутих сучасних моделей кут огляду досягає майже що розгорнутого кута - 168-170 °. Залежно від кута огляду змінюється і ціна телевізора.
3
Приділіть увагу системі звуку. Акустика повинна бути двосмугової (з двома динаміками), щоб якість звуку було хорошим, при звучанні не повинно бути ніяких сторонніх звуків або хрускоту динаміків/корпусу. Якщо вам потрібні особливі системи звуку (наприклад, системи без компресії звуку або звук Blu Ray дисків), загляньте в паспорт телевізора.
4
Виберіть телевізор з потрібними параметрами яскравості і з оптимальним рівнем контрастності і передачі кольору. Щоб не шкодити очам, підбирайте телевізор із значенням яскравості в межах 400-450 кд/м2. Якщо ви збираєтеся розмістити телевізор навпроти вікна (або поблизу джерела світла), то вибирайте телевізор з більшою яскравістю, щоб екран не «сліпий», зображення було помітно.
5
Рівень контрастності і передачі кольору впливає на якість передачі зображення. Наприклад, величина 600: 1 показує, що найтемніші ділянки на екрані по яскравості відрізняються від світлих в 600 разів. Щоб картинка з екрану була привабливою, вибирайте ЖК телевізор з найбільшим значенням цієї величини.
6
Перевірте в паспортних даних телевізора час відгуку матриці. Від цього параметра залежить, наскільки буде запізнюватися картинка при перегляді динамічних сцен або швидко рухаються. Чим менше цей час, тим менша ймовірність, що картинка буде відставати.
7
Перевірте наявність різних роз'ємів і їх розташування. Якщо вам потрібно підключати до телевізора, наприклад, ігрову приставку, використовуючи екран як монітор, то для цього буде потрібно специфічний роз'єм.
8
Зверніть увагу на час роботи лампи. При номінальній роботі на максимальній яскравості цей час має становити 60 000 годин (~ 16 років роботи при перегляді протягом 10 годин на добу).
Корисна порада
Традиційно вважається, що для комфортного перегляду діагональ екрану повинна бути в 5 разів менше того відстані, на яку ви будете віддалені від телевізора. Пристрої, які ви збираєтеся підключати до телевізора час від часу, краще підключати в роз'єми спереду або збоку, для постійно включеної техніки - в роз'єми ззаду. Порадьтеся з консультантом, заздалегідь склавши список пристроїв, які ви збираєтеся підключати.