Як подивитися вхідні дзвінки на телефоні.

Кожна модель телефонного апарату стільникового зв'язку має свої особливості. Так, частина виробників воліє виводити швидке меню на екран, інші ж ховають його в сервісних опціях, а тому нерідко при покупці апаратів виникають банальні проблеми - користувачі, наприклад, не знають, де подивитися журнал вхідних викликів.
Інструкція
1
Для початку погортайте інструкцію, яка обов'язково додається до апарату при продажу. Якщо її немає, скачайте документ на свою модель або хоча б на схожу тієї ж компанії-виробника з інтернету. У документі буде детально, із зображеннями, описано, в якій папці телефону розташований журнал дзвінків і яким чином можна подивитися вхідні.
2
Подивіться меню телефону, орієнтуючись на зображення іконок. Знайдіть папку «Журнал», яка часто позначається значком із зображенням телефонної трубки. Як правило, символ вхідних дзвінків - це зображення спрямованих вгору стрілок, тоді як вихідні позначаються стрілками, спрямованими вниз. Застосовуючи ці відомості і знаючи, хто зв'язувався з вами, а кому дзвонили ви самі, можна розібратися в різних дзвінках.
3
Допоможуть у вирішенні подібної проблеми численні сайти і форуми на тему мобільних телефонів в інтернеті.
4
Якщо ж потрібно подивитися вхідні за великий проміжок часу - тиждень, місяць - зв'яжіться з оператором стільникової компанії. Він може надати власнику телефону відповідно до документів роздруківку дзвінків, крім того, консультант допоможе розібратися з вхідними дзвінками.
5
Скористайтеся інтернет-сервісом. Направте оператору запит про деталізацію телефонних дзвінків, після чого на ваш номер прийде повідомлення з паролем. Зайдіть на сайт компанії і введіть замість логіна свій номер телефону, а замість пароля - то число, яке прийшло по СМС. Після входу в систему і зміни пароля на постійний перейдіть з розділу «Зміст» в підрозділ «Фінансова інформація», пройдіть по посиланню «Перегляд», яка знаходиться в рядку «Перегляд деталізації дзвінків».
6
Залишилося визначити період часу, дані про який потрібно отримати, і підтвердити замовлення. Через певний час, зазвичай не перевищує декількох хвилин, в розділі «Фінансова інформація» з'явиться звіт про вхідні дзвінки й СМС за конкретний період, який можна завантажити на комп'ютер самостійно або отримати на свою електронну пошту - за вибором.